Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motorom is fent az új kuplungkar,fékkar,folyamatban van a plexicsere
Legalább gyorsabban gyógyul a lábad
Ki az ott középen?
Csak nem a Talmácsi?
én is ezt írtam te
fél 4kor senki nem volt gondoltuk akkor továbbálunk.
viszont holnap 1 kor legyetek ott MINDENKI nincs kifogás
Eladom Spyke Kangaroo Bőr ruhámat az új ár(280eft) töredékéért!Kenguru bőr nagyon könnyű!3x volt rajtam!Szinte új makulátlan állapotú, térdkoptatóval, kivehető béléssel!

Bármikor hívhatsz!
Méret:50-52
Ára:75.000ft
mi fél4
Szia,,
tegnap hoztam el,nagyon klassz lett, a kabimat is otthagytam volt rajta pár pici foszlás azt is megcsinálta szépen úgyhogy tök elégedett vagyok.Nagyon szépen dolgozik csak ajánlani tudom mindenkinek és fogom is még1x köszi neked nélküled nem jött volna össze
15 órakol indul a menet, szerintem szépen lassan átcsorogva is átérünk 1 óra alatt, én javaslom a 13órás talit a mekiringen, fél óra alatt összeverödünk szerintem aztán menet.
Holnap felvonulás URAIM, nem elsumákolni9 senkinek, remélem sok szép tatabányai vas lessz ott.
Nem kell sátor.Vagyis én nem viszek,te hozhatsz... Meki melletti agip on ütközhetünk ésakkor nem kell bebaszódnod/notok a városba.De úgyis összecsörgünk még előtte.A héten éjszakás leszek pénteken is megyek szóval szombat reggel 6 kor végzek...Találkozási időpontot még megszülöm E
ja az tegnap v olt ez meg mai beirás. szombaton honnan indulunk? mikor? sártat vigyek?
mer a mekibe kajáltunk bazzz.
Bocsi :) tegnap voltam , ma pest fele mentem.
én 4 kor voltam ott
17:40 kor a meki ringen sehol senki...
ma jön haza a párom és holnap össze is rakja a motort
még nem tudok motorozni mert fáj a térdem de nemsokára helyrejön az is nadrág kész van már?
csőőőő jahh mi voltunk ott laknak a szüleim Erőműn ,hogy áll a mocid?
jaaj ne is mondd mostanában sok volt
Csak Jägert.De csak a gyógynövények miatt
Te iszol is?
Pénteken még dolgozom délután,szombaton reggel indulok Kakucsra,részegen meg nem ugyan az a feeling
Vasárnap meg Euroring