Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uraim hölgyek, innen tényleg senki nem tart velem BRNO-ba a superbike bajnokságra 10-én?
dikk nehogymár ö döntse el mivel járjak be a munkába, örüljön neki hogy nem rugdostam szét a kocsiját
el is ált onnan, mit mondott a hülye picsa?
ja és azt mondta minek motorral akartál menni dolgozni nem semmi volt
már beszéltem vele,szőke csaj aki reggel 4-kor jött haza
Valakinek ismerös ez a rendszám, ha igen szoljon neki hogy jobban jár ha ö keres fel engem, mert a töbletköltséget amiért nem tudtam saját géppel bejönni dolgozni ki fogja fizetni, ha máshogynem az autóján lessz annyi kár.
Nekem nem jó a péntek
Üdv jóreggelt mindenkinek, tegnap egy ECX300as Ktm-el voltam otthon, kényelmetlen egy szar viszont baszottul megy, végre kiélhettem magamat egykerék ügyben.
most keltem fel,így kell átaludni a délutánt
most meg olyan vagyok mint akit fejbevágtak
Bocsesz de kerékagy csapágyat kell cserélnem, úgyhogy én sem tudok menni, de lenn leszek a garázsban ha gondolod...
Motorosok a Gyermekekért címmel versenybe szálltunk. A tét nem kevés. Mivel ez az egyetlen motoros project több, mint 300 projekt mellett, így én képviselhetem a Motoros Társadalmat. 1 hét alatt sikerült az első helyre kerülnünk, ezt azonban meg is kell tudnunk őrizni junius 30-ig. A szavazás facebook-on zajlik. A segítségeteket szeretném kérni, minden szavazat és megosztás nagyon sokat számít! A link, ahol tudtok proginkra szavazni:
Motorosok a Gyermekekért

Nagyon szépen köszönök minden segítséget!

Motoros Üdvözlettel: Anu (Pappné Melinda)
gyere mááá el Te is nyalakodni egyet,tavaly is meglepetés-vendég voltál,ott ismertelek meg a fagyizónál
felőlem
lehet hogy csak ketten leszünk?nem valami nagy a tolongás
Részemről O.K. Mehetek gyalog?
holnap estefelé egy össznépi fagyizás?Környén a "szokott" helyen
kihalt minden....
üdv, innen valaki BRNO (JULI 10 vasárnap)
jaaa,23 lett volna,látszott hogy lenulláztam magam a tegnapi napra
Hát,grilleztünk,meg a Jägeres üvegest szorongattuk
Multkor nem tudtam lemenni a bulira,,délelött motoroztam,délután meg Györben voltam.Gratulálok a fiadnak az éremhez
joccakát a kis bajnoknak is
mondod ezt 22:42-kor
vége,megyünk alunni
asszem 22:00-ig tart
ej,tán bulizni voltál?