Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó is lenne
Ilyet akarok már
ilyen idő van...én sem aludtam valami jól
mostanában hajnali 2-kor még tv-zek,ilyenkor reggel meg alig lehet életet verni belém
Biztos téli depresszióm van már
Hja. Pedig későn feküdtem, de eléggé szarul aludtam valamiért...
jó korán keltél
Ez a derékfájósdi meg kutya szar egy dolog. Én is alig bírtam megmozdulni két hétig mikor beállt. Amit a doki írt gyógyszert az viszont tényleg használt.
De amúgy faja
Ez mondjuk 30 km-rel feljebb van, mint Portugália ez Spanyolország Vigo de azért ott az óceán. Tehát én menni óceán... és majdnem lenni Portugál
és febr. 19.21:00 Roxxy
Pétrfy Bori
most ezért vagyok oda
http://youtu.be/Prb4i7fwFuc
régi dottornénit szerettük,ez az új,hát...izé....
aszondta 30 évesen még nem fájhat a derekam,levetkőztetett bugyi-cicitartóra úgy hogy alig tudtam megmozdulni,fájt a derekam...mindezt csakazért hogy végighúzza az ujját a gerincemen...aztán egyedül vissza sem tudtam öltözni
jó szar idő van megint,ma megyek vissza köcsög doktornénihez
holnap had menjek mááá dolgozni mert megbolondulok itthon

ahha
De ezt biztosan Zár az égbolt
ezt nem szeretem
köszönöööömszépeen! :)))
ismerős....
szavaid könnyeket csaltak szememre, és szinte én is átéreztem "AZT" az érzést. Köszönöm!













Ma összeraktam a motort,idomok nélkül mentem egy pár kilómétert,és közben kibaszott sok obszcén kifejezés jutott eszembe.De csak ovis mondjára mertem neki húzni. Úgy néztem ki mikor leszálltam róla,mint a Joker a Batman-es filmből,fülig ért a szám az 5-ös bőrfoci nagyságú fejemen
Valami olyasmi érzés,mint amikor valakit nagyon szeretsz,és sokáig távol vagytok egymástól,vágyakozol utánna,és amikor újra hazajön,akkor levertek egy hatalmas nagy Welcome sexet
Na!Ma hazaértem