Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nem indiszkrét? mit fogsz venni, mert erika gépe is eladó (OLCSOÉRT)
Sajnos most nincs mivel menni :(
elmossa az eső,úgy látoma Mekiringezést
Valaki véletlen nem megy szegedre 15-16.-án? elvihetne
Délután lesz valaki kint a mekiringen?
a kanyarban kapd el :P
üdv az enyém magyarország utolsó elött idarabja 2006-os, hát állitolag százakárhány modósitást végeztek a motoron az elödhöz képest. (tele szar elektronikákkal környezetvédelmi tiltás végtiltás valami kipufogó visszavezető szelep) sok sok hátrányos mododitás van amit ki kellene szedni mert értelme nincs. viszont kapott k&n szürőket, és ereje teljében van. jövö hét szombaton bizonyithat a ringen, remélem oszkárunk is komolyan gondolja a dolgot, mert ott végre kapni fog a gixer az egyenesben,
tán megint sok volt a sör hogy nem tudsz vezetni reggel
méé nem motoroztál tegnap?ne kocsiból integess hanem motorról
Köszi, rally.hu.- megtaláltam, ha sikerül találnom valakit aki vezet reggel ott leszek 9:11 az első autó, rally rulez!
Én csak annyit tudok, hogy vasárnap Tardoson lesz vmi amatőr (Tardos-Bikol szakasz). De ezt is csak félfüllel hallottam
Tiéd mikori évjárat? És miben különböznek?
Ha megmarad megmarad ha elmegy akkor is 12es lessz, csak öregebb mivel a tipus bejön és ebböl a modellböl egy 2000es os tökéletes 800 ezerért.
Nekem is elég sok 35-től 48 ezerig ingadozik
:( Kár, pedig tudom, hogy imádod.
Mi lesz az utód?
sok a törlesztője 36 havonta nagyon jó gép, de még van 7 évem és az rengeteg pénz , a motor az nagyon rendbe van, de ezek a banki kamatok sajnos nagyon magasak lettek, és nem ér annyit a gép mint amennyit az ember fizet, mondjuk ez minden esetben sajna igy van ha hitelre vásárolsz
35-ért krokibőrből nem fogsz kapni
én is jártam arra de akkor sem volt senki
sőt,még meg is áztam...végre ezt is megértem
hmm.. vegyél inkább 1 ilyet:
Valószínű NSR lesz, jc22 macskalámpás
és milyet?
hmm..nem tom hol a kábel vagy az átalakító
A1-gyel vezethető, tessékmondani? :DDD
hogyhogy eladod?
az enyém eladó (vagyis átadó) igazi nehézbombázó
Igen, tervezem :P
rakjad felfelé a képeket csaje