Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már csak 3 nap és két éve :D
nem mondod hogy te is gumigyáros vagy?
csak én ragadok bele az olvadt vasba
Szevasz Nagyi!
Csak nem hétfőn kezdesz a "gumi iparban"?
Majd összefuthatunk :)
áhh mozdulni nem birtunk annyit zabáltunk,
Tegnap mennyi rendőr volt T.bányán
ugrálóvárat legalább megrohamoztátok?
A hétvégére ez jutott, de fasza volt a menet, és nagyon finom volt a kolbász, a hekk is
Jah bocs, azt hittem látszom... Reggel (délelőtt) csápoltam is mint a hajótörött!
Bakter, nemtudtam ki az a maffiózó :DDDd cska a szemeid látszottak az agyigsötétített ablakod mögül De reggel kiszúrtalak!
Neked aztán integethet az ember a kocsiból...
meghúzták és mégis átment
de egyedül voltam...ott viszont mindig van ismerős
elküldtem
Oksi...
Dobok levelet a mail cimedre. A többit ott dumáljuk meg,ne untasuk a többieket.
Én mind a 3at cserélem az enyémben.
Persze, megcsinálom valamikor. De akkor lógsz majd 1 fagyival...
Igen, kellene akkor belőle 2 db,vagy te mind a 3 cseréled?
A cserét a fejegyégemben el vállalnád -e?
Nem, ezek nem bi, hanem tri color színűek, de be lehet csak 2 színt is kötni belőlük. Igen, belefér, szabvány 5mm-es led. Kéne?
az ár nem gond.
ezek is bicolor ledek, amiket az eredetiek helyére be lehet rakni?(magyarul elfér a dobozban,és szintén piros/zöld fényűek)
Nekem van hozzá. :) Avval cseréltem le a műszerfalban is a ledeket. Kb 300 forint a lednek darabja amit néztem bele.
Igen,erre szeretném én is, mert elég zavaró hogy nem látni rendesen.
neked van hozzá finom tűhegyű pálkád meg egyéb cucc, amivel szakszerűen le tudod cserélni a ledeket,mert nekem sajna nincs,egy durung pálkával meg nem szeretném tönkre tenni az elektronikát.
Igen, elég lájtos. Én is most cserélem ki benne. Hétfőn rendelek bele erős fényű víztiszta ledeket. Kell neked is bele?
Oszi:

A ledtunig amit múltkor említettem,az a Kiyo fejegységen lenne,a két visszajelző bicolor ledet kellene nagyobb fényerejűre cserélni. Az eredetiek fényereje igen kevés,de gondolom ezt már te is tapasztaltad.
Véleményed?
egyszerűen csak kihozta a menetet?
akkor ez egyszerüen anyagfáradás+szopás.
Hűű, nézni kéne valahol, vagy a dvd-t majd megszerezni róla. Ezek az igazi állatok...