Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaj máá
Nem téptem meg a csavart egyszerűen csak kihozta a menetet
Sziasztok!
Kísérő autósokat, motorosokat keresek egy jótékonysági rendezvényhez!
Egyfajta felvonulás….
2010 05 29.én gyereknapon délelőtt a Győri Off-Road Club jótékonysági tömegsport rendezvényt tart Pannonhalmán (futás).
Idén 4. alkalommal kerül meg rendezésre „fuss a Pannonhalmi gyermekekért” elnevezésű
tömegsport rendezvény, ehhez a rendezvényhez keresek kísérő autósokat, motorosokat.
Érdeklődni: kobuk@t-online.hu tel:06 20 9591159

nyomaték kulcssssssssss,és nincs ilyen kellemetlenség
Előtted meghúzták a csajt? Vizsgabiztos akarok lenni!
köszi a várositól no para azért már 2-éve nyomulok kint ,a rutintól jobban fostam,előttem a csajt meghúzták én voltam a 2. átmentem utánnam a srác elhasalt és a végén a másik két srác is átment ,eredmény.:5-ből 3ment át,ugye a statisztika
szerintem igen ő volt
köszi az azért elég jó lehetett kedden mek ki a városba 9-kor kerüljétek az utcákat mert jövöööök
De nem egyedül mész nem?
szerintem én is csak 4 után jövök haza...
de végre jó idő van,be vagyok már zsongva hogy motorozzam
Pesten leszek ma délután a tesómnál.Ki kellett kérnem neki az apehtól pár papírt ami a lakás vásárláshoz kell.Nem tudom még mikor érek haza.
ej,ezek a pasik mindent tönkretesztek
húúú,majd akkor megbeszéljük mert nem tudom mi lesz még akkor..messze van na látom már jó idő van,beöltözöm aztán irány Győrújbarát
Ma olajat cseréltem a vasba és kihúzta az összes menetet a karterből kifele.... kartere le -y új menet -> hétfőre talán kész eléggé pipa vagyok
jövő 7en sem vagyok de utána egy pénteki motorozás?
Ügyi vagy, csak így tovább
szerezz inkább az fzr-emér cserébe egy 200-300as robeszt
Tudom :DDDD
de akarom! :D
NEM vezethetsz 125ösnél nagyobbat hiába van 11kw írva a forgalmiba. mondom NEM de tényleg.
Neeeem, most volt hazafele már sötétben, és tuti nagykawa volt :D
Ha olyan 12:30 körűl láttál akkor én voltam.De csak előre figyeltem!:-)
Teve, te jöttél ma szemben Tb - Környe közt? Villantottunk
holnap?