Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne szomorkodj gondolom lesz másik
na hát voltunk ott teljesen jó a hely olyan vadnyugati stílussal,a ló melletted csak úgy sétálgat,sörrel meg jo zenével érdemes megnézni múzeum is van nagyon fain kis hely csinált am képeket felrakom késöbb,kaptunk egy régi időkben használatos 100dollárost azzal is lehet fizetni de ha gondolod be is válthatod helyben a vadnyugati bankban mint régen ja és 35.000-ért eredeti weszkocsimmát is kaphatsz akár krokodilbőrből,de komolyan
szerintem annyira nem szar csak egy rövid szakasz, de járható, én a mult hónapban nem egyszer jártam arra annyira nem gázos
Mint mindig. Üres a mekiring, vagy senki nem motorozik, vagy a tavalyihoz képest népszerütlen lett a hely
Nem tudsz róla bővebb infót véletlenül?
Motor hiánya miatt kisétáltunk a mekiringre de sehol senki
Megvették a motoromat. egyik szemem a másik

akkor egyedül megyek a showra, a 62-es út ha jól hallom atomszar,így pályázás lesz
ja,a céges rendelés nálunk is lassú,normál 30 nap,sürgősségi is 4-6 nap.
Nem, de hétvégén lesz Esztergom rally...
Szia,
Sajna oda nem tudunk menni.
Még nem jöttek meg a ledek. Ezért szar a céges rendelésünk, mert atom lassú.
koptatni jó rajta a slicket,
Na lépek bort fejteni, azt ha délután nem esik kerülök egyet.
Meg az a fehér aszfalt nem kifejezetten motorosbarát.
na mind1 megnézzük
cső tud valaki valamit ma Császáron van valami tali?autós motoros ?
Én már több mint egy hete, motoron sem ültem,ma sem fogok,meg holnap sem,jövő héten meg megint itt a szar idő
akkor elkerültük egymást. tegnapelött is gumitkoptattam és akkor se, görkorisok meg repülőmodellezők voltak, de motoros egy szál se volt viszont egy fekete golf, és basszus szégyen ide vagy oda nem birtam megfogni ugy vette a csávó a kanyarokat hogy én már nem mertem mondjuk porolt is erősen , lehet az tartott vissza
Jó reggelt! Én is voltam kint tegnap és sehun senki
Akkor a lézershow-ra tuti nem jössz.
Ledeket cseréltél a fejegységeden?
Sőt, jövőhét szombaton?
Jössz?
Én a kezdő I-be jelentkeztem.
Itt lehet regezni:
http://roadandride.hu/index.ph...
Alig várom már hogy mocizzak egy jót,november óta áll a vas.
Nemtom, de nemsokára Hungaroringezés lesz!
cső Oszi, aztán lassan kapd össze magad, mert már lassan elfelejtettem hogy is nézel ki, ki tudja mikor lessz a gyoprsulás Tatabányán?
Üdv mindenkinek, Tegnap volt az utolsó nap hogy kimentem a mekiringre , mert ott soha senki nincsen idén még nem találkoztam szinte senkivel, ugyhogy az a hely kilőve , Majd kideritem hova járkál a DISZES TÁRSASÁG,. Száraz utakat mindenkinek