Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fateeeeer péntek Hring el ne felejtsd erméljük jo idő lesz aztán pofázzunk össze hogyan lesznek bedobozolva a bicajok nyeee mert már csapathatnékom van
máshol meg mit meg nem adnának egy kis vízért!
És most megyek aludni Motorozni nem kell egy darabig azt hiszem
Ilyen lett az Által-ér meg a tó:
Jó reggelt! Most értem haza a gátról, egész éjjel kint voltunk gátvéderkedni.
Nagyon fasza idő van homokzsákoláshoz
jaja,ott van az a tuning bolt vagy mi,ott van olyan légszűrőtisztító spray amit Apa szokott venni
na majd legközelebb nem futunk el
Helo.
Párnapja láttalak téged,és a párodat Környén a templomhoz közeli fagyizónál parkoltatok a Bitlivel.Oda akartam menni köszönni ,de addigra elmentetek mire leparkoltunk.
ébresztőőő álomszuszééék
na jahh.. kell a kavics
a nők már csak ilyen sztahanovisták
hát ja mehettem volna én is de multhéten nyomtam sokat most inkább pihi,bár én is 3-helyen melózok
én holnap is
hiába,ilyenkor lehet a legtöbbet keresni de minek ha nem tudom elmotorozni a pííízt? ennyi vízben?
jajajaja bár szombat van
van aki pénzt keres....
hol van mindenki hiszen szakad az eső délelőtt szerencsém volt ,mostmár csak a városi van hátra uccsó vizsga pénteken,szóval de nem esett ugyhogy mehettünk ki" gyakorolni" , ja gyakorolni szóval csak menni le a kötelező óraszámot
ma éjjelig lent leszek a garázsban :D Csinálgatom a Tatrant. Nem egyszerű megoldások vannak rajta, minden épül valamire, ahhoz hogy ki tudd szedni a blokkot az egész motort le kell bontani...
az nem jó ,én minnyá mek haza hál istennek most nem esik maradjon is így ugyanis én is mocivan jöttem
Ilyet keresek 2 db-ot ha valakinek esetleg volna elfekvőben
Ne is mondd! Motorral jöttem melózni. Lassan ideje hazaindulni. Kicsit nedves lesz...
hát jahh útálok ázni meg nemsoká mek melóba
nem kell félni tőle
az csak víz
ebben az esőben?
ki erre-ki arra