Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elindultam tatáról, akkor még csak kicsit esett.. aztán Tata után egyből jééég.... nem volt különösebben vészes, kicsit át kellett szellemülni, a természet megmutatta az erejét.. csak attól féltem, hogy ne csessze össze a jég a motort, de semmi baja hála égnek Szél is eléggé erős volt, picit természeti katasztrófa feelinges volt a dolog.. aztán kömlődön bementem ott a kocsmába, oda betoltam a motort vártam picit és hazajöttem mikor a jég már nem esett.
csizmámban bokáig állt a víz
abban a nagy jégesőben! na ezért nem irigyellek
Tegnap jó volt jégesőben motorozni
elázott az összes cuccom, így mára marad a donorszerkó :D
Bocs 4. én lesz pénteken.....
Most 21. én volt,de a következő Június 5. én lesz pénteken,addig van sanszod beszerezni egy gumit : O) utánna pihi van és csak Augusztus eleje vége lesz még kettő...Most elsőn csak kóvályogtam mint egy hülye.Következőre össze rántom magam mer így nem leszen jó.....
Jaja, Tata. Ami raktáron van: csak dugó 41.98, dugattyúszett (dugó, csapszeg, gyűrűk, zégerek) 39.98, dugattyúszett 38.52

Az összes többit rendelésre tudom hozni, cirka szerdára. Általában kemény 1000 HUF környékén mozog az ár. Gondold át, ha kell, akkor pontos méretet kellene tudnom
háát nem is tudom
tudjak?ne tudjak?
nekik? minden!
Köszi.
Te hol ?Tata?
37,99-es vagy 38,99-es dugó kell ha jól emlékszem+gyűrűk.
Van?
Rendszámtábla tartó amit beszéltünk.
Hayabusa topic 66272-es hozzászólás
Kb. az "A" betűnél a térképen, kerékpárbolt van kiírva a háznál. térkép
Estét! Nem akarom VTR Attis boltját rontani, de ha esetleg nem sikerül valami akkor, régen Tatabányán az Ifjúmunkáson a Vahur-nál levő motorosboltot Kecskéden megtalálod.
Mondjuk nálam?
az a baj papa, hogy nincs hátsógumum, és igy hát hogy rongyokban nehhéz bárhova is menni akár ingyen van akár nem mikor is lessz
Csapassad a dákód csalánnal HAVER!

Péntek Sóder party,Teve 007 úrnak nem győzöm jelezni hogy ingyen pályanap a H ringen Kawásoknak....................Ott nem csak a beszélőke jár ám : O) NA CSOKI
Nem tud valaki Tatabányán,vagy a környéken olyan motoralkatrész boltot,ahol simsonhoz lehet kapni alkatrészeket?
(dugó gyűrű ilyesmi)
Ja, lehet benne valami. Ausztriában is vannak tuti hegyi utak, autopályán el lehet zúzni, vagy akár kanyarogni odafele is
vegyétek meg a motoromatot!
de nagy a mozgás itt
Jó hely lenne, de én tuti nem mennék ki. Neked is csak akkor ajánlom ha van pár felesleges euro-d a közegnek, mert ha meglátják, hogy magyar rendszám van fent tuti találnak vmit amiért büntethetnek. Arról nem is beszélve, hogy a rendőr szabja meg mennyit kér bírságként... de javítsatok ki ha esetleg tévedek. Ilyen népséghez én tuti nem megyek ki többet, még akkor sem ha a világ legsimább útjait fektetik a kerekek alá!
úgy kell bár fájna az alkarom csak motorozhassak
íjj, odaver a 8bit design
Sziasztok Tud valaki valami jó helyet Szlovákiában amit érdemes megnézni és nincs túl mesze?
Nem is olyan rossz ez az MD 80.Jó felvételt csinál.
Nem rakom fel,mert van rajta pár KÉK is ,és nem az Avatarból
Kurvára fáj az alkarom,elszoktam a motorozástól,de ez a mai 30 perc motorozás ilyen vóóóóót
Ma megérkezett a hátsó gumim.
Köszi Brian!