Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a jövőhét jónak tűnik...
19.-én hozom a mocit,jövő hét közepén lesz kész az Airbrush festés,utána még egy hét minimum a lakkozás,utána már csak olajat,fékbetétet,lánc/kerék csere.
akkor majd időben szólok,nekem elég zsúfolt minden napom de majd kerítünk mindenre időt
hétfőn irodalom szóbeli... és még a hétvégén vár rám nyolc tétel
utána már szinte mindig szabad vagyok. jameg sokat leszek szerelmemmel azért egyeztessünk előre :P
nekem most a hétvége is jó,délután
na, valamikor össze kéne verődni jövő héten, jó volna megismerni titeket
szóljatok ha mentek mi ússsem ismerjük még egymást
Ha gondolod valamikor dumálunk, és sort kerítünk rá megmutatom :) körbevezethetlek a városban, ha gondoldo
írj ha kell a számom
vicc volt igazából vennék én akár holnap is de nincs kivel motoroznom
veszek én is ha te is.... de akkor motoroznod is kell velem
majd "elhúzza Ő a nótádat"
nono,ha engem látsz bicajozni,én bevállalom esély lesz rá holnap is,holnapután is
régen jártam Csesznek felé
Én mentem egy kicsit.Összefutottam egy régi ismerőssel aztán dumáltunk.Biciklivel ment Császárról Bokodra.Mondtam neki ,hogy elhúzom Bokodig ,de nem vállalta be
Akarok a télen venni én is egy cr250-et.
Én is gyrosoztam ma.Győreben van egy nagyon jó hely.Hazafelé a 82-esen jöttem,kimentem Csesznekre körülnézni.Ott is elég szar az út most.Meg csináltak egy motoros emlékművet a pihenőben egy srácnnak aki ott halt meg tavaly.
annyi motoros volt ma mindenfelé mint a fene!
csak én nem mentem motorozni
holnap Ácsra megyek crossversenyre vagy mi a bánat lesz
meg kell fertőzni a gyereket rendesen
nincs helyzet
húú de bekajáltunk
gyrosozni voltam a gyerkőccel,persze Gyapi ott volt,mi általában ott futunk össze csak én nem motorral voltam
Igen nemsokára indulok.
Helyzet?
mész dolgozni?
szintén
úgy jutsz oda,hogy a Meki felé mész,előtte egyenesen elsuhansz,majd balra,nem a szani felé ...és kanyarodna az út balra de Te tovább mész egyenesen...na jól megaszondtam?