Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Meki mögött T.bányán..vagyis ahogy mész át Szőllősre,látszik az útról jobboldalt,nem sokkal az autókereskedések után
Lehet hogy hülye kérdés de hol van a mekiring?
én meg sík hülye vagyok hozzá de beismerem
valahogy engem megnyugtat a matek :D csak pl szerintem jobb lenne, ha a nehezebb rész lenne elöl, mert tök jól ment aztán a második részben egy elég aranyos kétismeretlenes törtes egyenleten kicsit felhúztam magam :D és akkor újra-újra újra kell számolni, hogy jó legyen....
mondjuk én általában gyorsan dolgozok, az első rész 45 perc helyett 20 alatt készvolt fullra, a másodikon viszont 135 percből 120at erősen gondolkodni kellett..
úúú,én marha álmos vagyok ehhez,meg amúgy is régen volt hogy én ilyeneket tanultam
jaja, ilyen 10.es belsővizsga "kisérettségi"
első rész aránytalanul könnyű volt, a másodikhoz képest, na ott már voltak cudar dolgok :D
pl: egy gazdának 6000m^2-es területe van, szabályos négyszög alakú, egyik sarkából a másikig 130 méter a táv.
számold ki a kerületét, mondd meg hogy a közepétől hány fokos szögben látszik a rövidebb oldal, feladat C része : volt neki egy 6000m^2-es területe, de szabályos háromszög alakú, a közepén volt egy kút, mennyit kellett a terület sarkától gyalogolni a kútig..
mondjuk imádom a matekot, jövőre matek fizika emeltre megyek
matekvizsga?
Ja, hát mivel mással? még a végén poros lesz a gumi!
az enyém viszont még nem volt azon de én meg papírkutya vagyok
Gondolom tréleren viszed...
Akkor ezek szerint én is paprikajános vagyok, mert volt már tréleren a motor. "Naoszt?"
juhúú ma matekvizsgaa. egyetlen jó benne, hogy motorral megyek
első eső után meg novemberben is ezt fogod mondani?
ez ZSIR ez a vidi, most már én is csinálok valamit felkerült az uj gumma hátra Dunlop GP kib@szottul tapad, most már nem csavargatja el magát a gép, istenem soha többé nem teszek fel mást csak slick-et , mert nagyon KIRÁLY
húúú de félek,nem is tudok alunni
Ezé is megmonlak
jaaj de sajnállak
rólam nem is fogsz
Megyek szétmelózom magam...
Jót ne halljak
jaj mááááá
így jártam na
Ja persze.....
Nem kell a marketing
Ejáccottad a esélyedet csáéjeeee
valamelyik nap én is siettem jött az eső,vagyis azt hittem megázom és siettem haza aztán nem is esett semmi
Arra mentem,csak siettem.Be kellett vinnem egy papírt melóba.
nemongyááámeg