Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előbb megyek a faluba kocsival,és a "központban" van egy szökőkút.És mit látok ?
Forgatják a Barátok közt egyik részét a szökőkútnál........
Az András meg a Laci ott álldogállnak zakóba meg farmerdzsekibe
Ezt nem hiszem eeeeee
Dobjad fel a képeket
Na, ma délután csinálok ezer ötszáz képet az új motorról :D olyan széép húúúúúú minden pózból fotogén :D
Van nekem egy Mito Evo2
Mi voltunk kint ,de nem maradtunk,füvet nyírtak és tiszta vágott füves az aszfalt
Kéne gyakorolni az alap dolgokat. Vészfékezés,hirtelen irányváltás/kikerülés.......stb.
A fighterkedéshez már vén f......sz vagyok, és nincs hozzá kedvem ($)
Mikor szoktatok ki menni a ringre? mert eddig nem sikerült találkozni senkivel.
Ma voltunk a ringen megint nem volt senki,egy motoros került egy kört
egy szürke SV-volt,
öregek? itt olyanok nincsenek haló:d
akkor jó
mondd hogy megköszöntem
én tegnap a GSR-esekkel voltam Velencén még 2 ilyen gurulás és nem férek bele a ruhába mert enni kell mindenhol
Kikkel mentél tegnap?Környékbeliek?
én ilyenkor nem nézek csak megyek
Szombaton reggel az intersparnal ki volt az a jóképű fiatalember a bordó daewoo ban aki a fekvőrendőrön keresztül kiengedte magát az útra?
oks
Hát első menetbe voltak a páyla felső részén vizes részek gazdagon aztán szépen száradt fel.a sikán utáni nyújtott balos pl középen full víz volt,meg a 2-es kanyar előtt a felüljáró alat is víz volt,pont a féktáv kezdeténél...3. menésre már teljesen penge lett a helyzet,szóval épp kiadta.Mikor felértünk 4 körül akkor még teljesen vizes volt a pálya és a nap se sütött csak a szél fujdogált de aztán jó lett.Következő esti ig vmi kakucs vagy euró lehet befigyel majd jelzem úgyis ÜDV!
meccselhetünk szerintem bárhol, ezzel még nem voltam pályán, a Hungaroring azért lett volna jó mert az gyors pálya, máshol már nem biztos hogy kimernék állni, a kicsik a menők ottan
Nem duma, reggel ugy fogadott a "haver" hogy ahllotam e hogy elönötte a belviz a RINGET, mondom fasza, akkor hiába készültem, a következőn ott leszek
és az öregek?Ők ne?
Nem kell a duma hogy "azt hittem elmarad...." egyszer összeakadhatnánk már meccselni a pályán!Következő ingyenes esti augusztus 6. péntek HAJRÁ!

U.i.:héten megkapom komplett felvételeket majd azon lemérem az időmet...
Mentünk tegnap 520 km-t most meg alig élek. Elszoktam már tőle a sok hülye eső miatt.
Kicsit későn, de azért sikerült
Kedden is szurkoljatok fiatalok
végre ma Valaki motorról is intett nekem nem csak autóból