Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

basszus mégis volt RING, nekem azt mondták hogy elmarad az áradások miatt. 2.20, az jó idő de nem olyan nagy, én a régi zx10el mentem 2.16-ot, és akkor még nem vetettem be a nagyágyút, tegnap ki akartam probálni, mire tellik a bálnával, de hát sajna ugy tudtam elmarad, jó lett volna pedig
http://www.sportmotor.hu/motor...

Ennyire tellett : O) olyan 2:20 környékét tudok mostanába,de nem mérte senki.Van min dolgozni csak nincs kedv ($) hozzá...

A felvételért mégegyszer köszönet Figinek!

u.i.:a mansel előtt tartalékot kért a gép
én nem
ki jön motorozni?
Bozsó köridő?
1.59?
Valaki töltse ezt le nekem, mert nekem napokba telik,
http://hotfile.com/dl/39711426...
Igazából aki megvette,és megcsináltatta azt mondta hogy volt már bontva a blokk,és állítólag ezeknek a hajtókart össze lehet rakni rosszul is.Tehát hogy mitomén a jobb első hajtókart bal hátulra teszed be....Működik a motor csak elkajálja a csapágyat.Én ezt nem nagyon tudom elhinni de mindegy.Olajcserénél gyanúsan kevés olaj esett ki belőle,a szintet viszont mindíg ellenőriztem és az jó volt.Igazából a teljesen halk blokkból tatabányától szárig lett kolompoló trágyahalom.240 ér adtam el vagy hogy szóval így kb ennyi.

A kawa eddig bírgya,kicsit szólnak a himbák de annyi : O)

Üdv!
Díír, hát hogyan tudtad hajtókarosra vágni szegény VFR-t? Pedig eléggé megölhetetlenek...
A második képen van pár falevél...
Én is mennék de még nincs itt a vas,18.hozom.
nanááá hogy megyek
Jövőhéten Motre találkozó Bicskén akit érdekel az jöjjön.
na majd holnap..ma már nincs csacsogás
itt az msn címem ha van kedve valakinek dumcsizni z1000@citromail.hu
Háj szinkront én is vállalok Bicskén.
emlékszem,a bííítlivételnél mi is mit kínlódtunk mire rátaláltunk erre már idegbeteg voltam a végére,sokszor el sem mentem megnézni mert csomó szar kocsi volt...és már majdnem BMV lett belőle,egy hajszál választott el tőle mikor ezt megláttam
majd talán legközelebb. ha tizediket akkor a tizediket, de rosszat nem akarok venni
akkor ez amolyan "ismerd meg hazádat" kirándulás volt ma Nektek
jaaaaj,hát ez sem jött össze
nagyon végtermék volt az nsr sajna :(
Ki volt fúrva a légszűrő, alig ment... tortyogott, beragasztottuk még úgyis alig ment. srác hidegen 5ezerig pergette.... össze vissza votl törve stb.. :( ottmaradt. most mitokat nézek
méé nem szóltál előbb?
pl holnap is ráérek dumcsizni,megyek Tatabányára korán reggel,estig ott leszek a barátnőmnél
sőt,bicajozni is jöhetsz ha van bringa meg kedv
Kicsit unatkozok hogy nincs ismerősöm itt nincs kivel dumcsizni
Tegnap előtt csereberéltem remélem jó lesz mocizni.
én akkor már alszom remélem
másfél óra múlva startol a ZEXPEDICIÓÓÓÓ