Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reggelt!
Csokiscsiga jeeeeeeeee.....
máskor tedd be a buksit a kocsidba....
ha sokat dolgoztál csak egy szavadba kerül és megyek,elrabollak mocival és akkor már te is motorozol
már viheted is vissza a könyvet amit adtál,a Katáét mert kiolvastam reggel okosabb is lettem
Semmi baj...majd én dolgozok helyetted
meeer?fél 5 óta nem alszom
hessegettem az esőfelhőket de úgy látom sikerrel mert már süt a Nap motorozás lesz itt ma
Jó lenne ha még tudnál aludni
Most olvastam valamelyik oldalon egy buktalexikonban, egy tatabányai esetet.
NS125R 2004-ben. ki volt az?:D
Oké, élek vele, a legjobb infó mindig attól van, aki benne van a "rendszerben".
Üdvözlöm V.Józsit (gépész) szintén volt exkolléga,most délutános.
Ha neked fontos,és ráérsz ugorj át valamikor,a héten éjszakás vagyok,de olyan délután 1-2 körül már fent szoktam lenni.
06203420483 előtte hívjál fel.
Az a teszt amit írattak velünk, az teljesen elektrotechnika és irányítástechnika volt,erősáram zéró kérdés.
Kösz,de majd ha összefutunk valahol, akkor élőszóban kérdeznék pár dolgot.
Két volt gépész kollégám pár héten belül kezd nálatok,vagy lehet T.I, már ott is van, a másik gépész kollégám meg már a felmondási idejét tölti,utána megy át,Ő szintén motorozik.
sajna csak vasárnap
Majd apa megvígasztal
Ja én sem a tesztre gondoltam,aki azt nem tudja kitölteni az ne is kerüljön oda.
Nem lett volna gond szerintem.De ha valami kérdésed lenne még esetleg ezzel kapcsolatban akkor: istiszabo@gmail.com
a helyzet változatlanul szar....de nem reménytelen
utálom az esőőőőt! így nem lesz motorostalálkozózás pénteken
Mindegy,nem a tesztel van gond,hanem a PLC tudással,én erősáramú szakbarbár vagyok,a mostani munkám is ez,szintén elektromos karbantartó csak nagyteljesítményű,középfrekvenciás indukciós kemencék mellett.(8MW) Az összes szakirányú plusz végzettségem is erősáramú.
Az irányítástechnikai tudásom a robot technikához kevés,az nekem magas léc .Bár a területemen, van egy svájci gyártmányú öntörőbot (SLS)
Ciao Bella
Helyzet?
Elektromos karbantartó vagyok .Nem az a főnököm.
Ha tudtam volna hogy jelentkezel oda ,leírtam volna pár dolgot neked.
elektrotechnikus?
úgy tudom hogy laboros vagy, és ha igaz talán V.P. a főnököd
Szerintem rosszul döntöttél.Én úgyanabban a pozícióban vagyok ,amire te jelentkeztél.
Másik kedvenc:
Kurdi Gábor Hungaroring

Ők is jól tolják,és az a gixer sem gyenge amivel megy