Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma követtem itt Szegeden egy darabon két ezres gixert, meg egy cbr1000rr-t. Mindhárman feketék voltak, ha jól emlékszem, akárcsak én (mármint a motor).
Nagyon tetszenek nekem ezek a vasak! Respect!
ultrahangos tisztitóval le tudod takarítani.én már csináltam és müködik
Hali!
Valaki be tudná nekem írni a K4-es gixxer első teleszkópjának a gyári beállításait?
Köszi!
Üdv minden Gixxeresnek!
Szerintetek kidobjam az első fékbetétet, ha ráfolyt a teló olaj , vagy egy alapos tisztítás után még renbe jöhet?
Mi a tapasztalatok?
Előre is köszi az őszinte választ!
hi.
nekem nyitott rövid dob, és k&n légszűrő volt, ezért most hogy a szervízben megcsinálták a szinkronizálást, mellé kértem 1 elektronika írást is. azóta még nem mentem nagyobb kört, de érezhető 1 kis különbség. a szerelő srác is mondta hogy jobb lett a gázreakció és szebb az alapjárat (persze ehhez a szinkronizálásnak is biztos köze van), de a hangja is más lett a gépnek, erőteljesebb lett.
de olvasd el ezt: http://www.sportmotor.hu/motor...
Sziasztok!

Valaki megtudná nekem mondani, hogy ha k7-es 1000es gixxeren lecserélik a 2 dobot és a középdobot is, de a gyári leőmlő marad és így az exup szelep is érintetlen, kell fékpadon beállítani a befecskendezést vagy teljesen fölösleges pénz kidobás?
Köszönöm

Üdv
172.000Ft az új ára én 149.000-re hírdettem meg a többi megegyezés kérdése
Üdv!

És mi lenne az ára?
Ami legálisan el fér a lábam alatt vagy malyd nem el fér
Mennyire kicsit szeretnél?
Csáó!
De jó rá csak kissebbet szeretnék rá venni.
Egyébként szép a Bódis!
bocs,a jót lefelejtettem...Szal nem lett rá jó?
Szeva.
Nem lett a dob a gépre?
1pár új Bódis triovál dob ELADÓ! K7-K8-ra.
Ha még kell a K&N levegőszűrő itt megrendelheted:
http://www.arata.hu/index.php?...
sziasztok szeretném megmutatni mit kaptam 18.szülinapomra a barátnőmtől:)
ha érdekel van 1 új leo vincém (slip-on)
keress + gixxergabi@freemail.hu
ti itt felcseréltétek a fogalmakat.
a bolt-on amit 1x-űen felcsavarozol a gyári helyére
a slip-on pedig amihez kell összekötőcső, amire rádugod, és rugó rögzíti.
Engem érdekelne, ha tényleg slip-on lenne. Csak - mivel bolt-on - a felfogatása nem jó az enyémre
Viktor! Elmondanád/leírnád, hogy ebbe az RS-3-asba mi a "slip-on" ? Kíváncsi lennék rá nagyon... főleg a ma feladott másik Yoshi dob hírdetésének a szövege tetszik a legjobban... (akik értik biztos jót mosolyodnak rajta) de sebaj...
Sziasztok
kellene egy kis segítség. K2-m van és a problem hogy az üzemanyag led mindig világít és nem azért mert koplaltatom szegényt. Már kiszedtem az AC pumpát és a szervízkönyvben leírt szerint leteszteltem az érzékelő ellenállást és műkszik. Mi lehet a baj? (a kábel ami megy az jó kimérve) mennyi egy óra hozzá, ha az lenne a baj?
Köszi előre is
Sziasztok.
Lenne egy ilyen csili-vili dobom eladó.
Yoshimura RS-3 Slip-on
Ára 45 e (az új ár fele alatt van így is, www.yoshimura.hu )
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
06703733268
Szia!

Engem is érdekelne a Karbon alkatrész.
Ha Pesten járok csőrgök rád és viszek mintát.

Üdv.:Rozsé
Szia Columbiai

A Bódis motyesz még nem ért ide. Már én is nagyon várom mert nem tudom hogy mit is vettem
Remélem valami hasonlót fog szólni mint a tied
Akkor a városból minket kifognak utálni de legalább hallani fogom a gépem hangját én is,nem csak a tiedet

A gumirendeléseket viszont össze kell malyd hangolnunk, mert ez kicsit jobban fogja zabálni
Jöv héten hozom haza szólok előtte és ha jó idő lesz gurulhatunk is
Ha itt a Bódis felrakom a képet rolla.

Üdv.:Rozsé
Sziasztok k1-es Gixerhez keresek K&N légszűrőt, hol tudnék venni?