Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1.Tara László
1.Szabados László
eddig...
neked is tesó!
köszi a tegnapi napot
nem irtam a neved? pedig elkezdtem,csak a névsor miatt elkavartam magam össze a végére!
biztos a típí miatt ami rosszúl hatott a nyányéra ami már kinnát át!
jó éjt mindenkinek.
Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1.Tara László
eddig...
1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1.Tara László
eddig...
Búcsúzók:
1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
eddig...
sajna már semmi nem hozhatja vissza őket,de az életnek mennie kell tovább.
élni,égni,intézkedni,jönni,menni,pihenni,barátkozni,
enni,inni.nem szabad leakadnod,tudom,most neked több a gondod,mint az itt jelenlévő többi embernek összesen.
remélem kifelé jössz,erősnek kell lenned (maradnod) neked is.
talán a temetés után kicsit gyorsabban gyógyulnak a sebek,de össze sosem forrnak,a heg megmarad.legyen ez az iszonyatos eset mindannyiunk számára egy nagyon nagy és túlzottan drága tanulság!
köszi!
A benyókutnál az egykeró a Pistiért szólt!
Szia MACI!
Ma délutánig úgy éreztem!Ezen felül nagyon összejött még egy két elég fontos dolog amit meg kell oldanom!
Élni is fogok!NAGYON IS!
ez a beszéd testvér.
Most fél 6kor felültem a kutyukámra!Ma nem nagyon béztem rá!De jött tarka tesó és a Tomi!Elmentünk a Pistihez!jöttek még ismerősők szintén mocival!Beszélgettünk még több infó hangzott el a balesetről!
A Pistának 3.ikban volt a kutyukája és 5500fordulaton=68km/h!A baleset autós résztvevője túl van az életveszélyen és az intenzívről is kitolták!Egy csontja sem törött el!Tudok róla mindent!
Holnap patológia után tudom meg a temetés időpontját!
-Aztán elindultunk hozzám!Bepöcintettem a kutyukámat és újra éreztem azt az érzést,amit amikor még a Pista velünk volt!Sokan hívtak ma közületek,olvasam a hozzászólásotokat és tartjátok bennem a lelket!Ez leírhatatlan jó érzéssel tölt el,hogy számíthatok rátok és nem vagyok egyedül!KÖSZÖNÖM!
Pont ezt mondtam ma a Tarka tesónak,hogy ezért szeretem ezt az életformát,mert itt megvan az egymás iránti tisztelet és az önzetlen segítőkészség,amit amúgy már nem látok ebben a beteg világban!
Tehát arra a döntésre jutottam hogy a kutyukám nem végzi a menhelyen és ha kell nem eszem de marad!MI tőltené ki az időmet és miben találnék olyan értékű megnyugvást mint a motorozásban!Én megtisztelve érezném magam ha,úgy érne véget a sorskönyvem sorai mint a PISTA BARÁTOMNAK!Ezért is lesz motoros búcsúztatás és a néma csenedet a motorok döbörgő hangja cseréli fel ahogy a tiltás ebbe beleszól!Pista is biztos ezt szertné!Ezt a menyasszonyával Csillával megbeszéltem!Aki tud jöjjön!
Sokkal jobb a kedvem és néznem kell előre az élet megy tovább és Ő annyira jó ember,hogy tudom jó helyre megy!De ameddig a lekünkben szomorúság van iránta addig nem tudjuk elerszteni!Igy hát a szép percekre emlékezve marad meg bennem!Találkozunk mi még Pistám és addig is húzom helyetted is!
nem tudom.
szerintem szenzációhajhászás az újság részéről,és kibaszott gusztustalan módon,azt hazudták a riporterek,hogy a cb régi barátai,úgy szedték ki az infókat csillától.
ezt hallottam.
a blikk azt írja, hogy a csaj terhes. Igaz? Bazdmeg.
most néztük meg. szomorú.
lennt voltunk gyertyát gyújtani.
Tara László.


Azt nem írtad tesó,hogy csütörtökön,vagy pénteken lesz a temetés,még nincs pontosítva,motoros lesz a család belegyezésével.
Hujber László
a hangja is szép...
tudom olvastam de attól még szép
kollégámé....
köszi szép darab
MZ 1000S
thabear!Az adatlapodon az a fekete milyen mocc?
thebear- dr. Dózsa Ernő

Élsz még? Ugye nem gondolod komolyam, hogy eladod a kutyát?
abolcskei = Bölcskei Attila