Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyik "munkája" Pistinek by iwiw. ezt látnotok kell.
Azért néha irígyésreméltó helyzetbe került!
Sziasztok GSR-fanok!

Egy kiadós pályamotorozásra és egy amatőr kupára lenne lehetőség. A Full-Gas szervezésében él egy GSX-R Klub (http://www.gsxrklub.hu/ ), amely egy színvonalas kupát rendez évről-évre. Ebbe a sorozatba csatlakozott be néhány éve az SV Klub is, így a GSX-R-ek mellett ők is indulnak a kupán. A sorozatba mi, GSR-esek is beleférnénk, és ha lenne elég induló, akkor egy kupát is lehetne csinálni. Akinek van kedve a dologhoz, itt tud regisztrálni:
http://www.gsxrklub.hu/klubtag...


A GSX-R kupáról itt olvashattok több információt:
http://www.gsxrklub.hu/kupa

Nem mellesleg az első forduló most hétvégén lesz, mi az SV-sek mellé férnénk be, itt van a részletes (tervezett) időterv:

GSX-R Club Kupa Időterv
Hungaro-Ring 2007.04.07-08.

2007.04.07. szombat

Szabadedzések

9.00 – 9.20 Vendég – SV
9.25 – 9.45 GSX-R 600
9.50 – 10.10 GSX-R 750-1000
10.20 – 10.40 Vendég – SV
10.45 – 11.05 GSX-R 600
11.10 – 11.30 GSX-R 750-1000
11.40 – 12.00 Vendég – SV
12.05 – 12.25 GSX-R 600
12.30 – 12.55 GSX-R 750-1000

13.00 – 14.00 Ebédszünet

14.00 – 14.20 Vendég – SV
14.25 – 14.45 GSX-R 600
14.50 – 15.10 GSX-R 750-1000
15.20 – 15.40 Vendég – SV
15.45 – 16.05 GSX-R 600
16.10 – 16.30 GSX-R 750-1000
16.40 – 17.00 Vendég – SV
17.05 – 17.25 GSX-R 600
17.30 – 17.55 GSX-R 750-1000

18.00 Pályazárás



2007.04.08. vasárnap

Szabadedzés

9.00 – 9.20 Vendég – SV
9.25 – 9.45 GSX-R 600
9.50 – 10.10 GSX-R 750-1000

Időmérő edzések

10.20 – 10.40 Vendég – SV
10.45 – 11.05 GSX-R 600
11.10 – 11.30 GSX-R 750-1000
11.40 – 12.10 Vendég – SV
12.20 – 12.50 GSX-R 600

13.00 – 14.00 Ebédszünet

14.00 – 14.30 GSX-R 750-1000


Versenyek

14.40 Vendég – SV 10 kör
15.25 GSX-R 600 10 kör
16.00 GSX-R 750-1000 10 kör
akkor gyere ki és mosd le a retkedet,mert úgy néz ki,mintha 3 hónapja a csirkék kotlanának rajta.
1.Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1. Tara László
1. Szabados László
1. Majlinger Gábor
2. Varga Tibor
Varga Ádám
1. Zováth János
1. Pónus Tamás
1. Vörös József
1. Horváth Gyula - BlackNet
1.Kónya Kornél
eddig.
Szeva Tesó!

Tegnap nem jöttetek fel!A sör továbbra is vár!Természetesen én is megyek a temetésre,bár egy ilyen tragédia után félve ülök a paripára!
Remélem a CB már fenntről nevet ránk,és lövi a pirszingeket az angyaloknak!
Te meg gyere amikor csak akarsz!

Adidas
ott leszek.
A 18564# hozzászolásomban 8.ikát írtam de 7.ikét akartam írni!
Kykee, akkor szombat vagy vasárnap?
Jó napot,jó húzkodást all!
Őri István as CB Pista temetése 2007.04.07. 13:30kor lesz!Ha tehetitek motorral gyertek!
Találkozás a Piazza parkolóban 13:00kor!Itt találkoztunk GSR KLÁN alapításakor is!
Gino ez az nagyon jóóó ötlet!
Ebbe én is benevezek!
Tartsunk össze legalább mi ebben az országban!
Szia Kykee tezsvír!

Rendben, ott leszünk!
BlackNet -el elhatároztuk, hogy ahogy a pénztárca engedi megy a kamera a motorra!
Mindig és minden útvonalon (ha kivitelezhető).
Az így "begyűjtött" autós balf@szkodásokat, veszélyeztetéseket küldeni fogjuk a médiának és a rendőrségnek is!
Jó napot,jó húzkodást all!
Őri István as CB Pista temetése 2007.04.08. 13:30kor lesz!Ha tehetitek motorral gyertek!
Találkozás a Piazza parkolóban 13:00kor!Itt találkoztunk GSR KLÁN alapításakor is!
hali!

Először is Öszinte részvétem!
Felháborodva olvasom a sztorikat! Gondoltam én is hozzászólok!
Velem is rengteg ilyen utcai malőr előfordult már sajnos! Eddig épségben megúsztam!
At utolsó épp vasárnap történt velem, mikor épp egy körforgalomba megyek és bevág elém a csaj a suzukijával de úgy hogy elötte körül sem néz!
A sebességéből láttam és számítottam rá hogy bejön elém szerencsére!
Majd satu fék és irány utána! Dudáltam neki és magyaráztam hogy mi a szitu de ő csak bámult hülyén mint ha mi sem történt volna!
Ugyan ez megtörtént egy másik TL-es társal is mikor tihanyban voltunk! Ő nem volt ilyen szerencsés!
A térdét elkapta az autó oldala! De nem történt komolyabb baj!
Nem igaz hogy nem lehet valami normális riportot csináltatni vagy csinálni a médiának hogy igen is az autósok hibáznak és nem állandóan bennünket cseszegetni! Igaz öztünk is vannak barmok de szerintem az nem igazán ír ide hisz fogalma sincs a motoros életről! Csak egészen egyszerűen gazdag az apuci és kée egy motort! Az ilyenek miatt meg minket cseszegetnek!
Szomorú vagyok hogy sajnos félve kell elindulnom motorozni!
hasonló volt nekem is az első esetem,még a hondával.
kockacigánylada,tömve apache-okkal,utolértem,padlófék a roma oldalon,én szintén,első kerék csúszás,jobbra el,lada mellé becsúszik,cigányvajda visszadugja 2-be,és kinyitja mind2 torkot a lada karburátoron. nem is gondoltam volna,hogy ekkorát nyúlik a lada 600 kiló szarral (5 kancigány) megpakolva.
ez még hagyján,a kutya se állt meg,kikerültek,meg nyomták a dudát:hülyegyerek,mit fetrengsz a kanyarodósávba! Szemből jött egy kawás srác,ő segített kirángatni a motorot az árokból,a sok paraszt meg katasztrófatúristásat játszott,lassít 2-re és rátapad a jobb oldali üvegre,eszébe nem jut megállni,keresve a vértócsát,hogy az unalamas szar életét feldobja egy kis esti horrormeséléssel a haveroknak. kb a 20. autó állt meg,de akkor már nem kellett segíteni.
Bazz..., a faszom eldurran az ilyenektől. Tavaly nyáron mi is egy tanárnő miatt borultunk bnőmmel az M1/M7 -es kivezető szakaszán. Simán továbbhajtott, leszarva, hogy mi élünke -e még, vagy esetleg meghaltunk -e már. 1,5 km -re a helyszíntől állt meg a paraszt ribanca. És ilyenek tanítják majd a gyermekeinket? A kurva anyját az ilyen szívtelen, lelketlen köcsögöknek, akik még mellé tanítanak is.
1.Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1. Tara László
1. Szabados László
1. Majlinger Gábor
2. Varga Tibor
Varga Ádám
1. Zováth János
1. Pónus Tamás
1. Vörös József
1. Horváth Gyula - BlackNet

eddig.

A temetésre én is szeretnék menni. Remélem, időben megtudom, hogy mikor lesz.
1.Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1. Tara László
1. Szabados László
1. Majlinger Gábor
2. Varga Tibor
Varga Ádám
1. Zováth János
1. Pónus Tamás
1. Vörös József


eddig....
Sziasztok !

Indulok és egy mécsest én is gyújtok a helyszinen.
Természetesen a temetésen én is igyekszem résztvenni.
Azt nem igérem hogy mocival de ott leszek.

Vigyázzunk egymásra !

Szép napot !

Dody
Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1. Tara László
1. Szabados László
1. Majlinger Gábor
2. Varga Tibor
Varga Ádám
1. Zováth János
1. Pónus Tamás

eddig....
Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1. Tara László
1. Szabados László
1. Majlinger Gábor
2. Varga Tibor
Varga Ádám
1. Zováth János

eddig....
syrus6-Zováth János
Tegnap dolgoztam, nem nagyon kerültem gép elő sajnos.
Az, hogy a sofőrnek egy csontja sem tört el, nem tudom, csak annyit, hogy életveszélyes állapotban vágták ki a kollegák a szappandobozából...

Kiki, Te meg akkor fogod feladni a motorozást, amikor nem bírsz felkelni a karos-székedből. Ezt Te is tudod :) Csak a fehér Eclipse-ekkel vigyázz

Tréfát félretéve, én is el szeretnék menni a temetésre, ha lehet.

Aznap délelőtt, amikor Pista elhunyt, én is kimentem meghajtani a vasat. 71-esen elmentem Alsóörsig, ott fel a Római útra, át Füredre, onnan ki szerpentinezni. Visszafele jövet, még gondolkodtam is, hogy menjek-e fennt, vagy a főúton. Furcsa. Sose gondolkodom, melyik úton menjek, általában azon, amelyikre rávisz a motor eleje. Ááá, de mondom a felső út jobb, kanyargósabb, a 71esen biztos nagy a forgalom (vasárnap, jó idő, pestiek vonulnak haza, és van már rossz tapasztalatom ezzel a csordával). Ezért fennt mentem. Felsőörsön át jöttem almádiba, ahol hallottam már rendőrt Füred fele menni, de nem tulajdonítottam különösebb szerepet neki. Később hazaértem, felmentem msn-re, rámír egy jóbarátom, hogy nem-e tudok erről valamit (lánglovagok link). Mondom nem, de szerencsétlen motorosok... Nézem, az egyikük almádiban lakik, 24 éves, képeken néztem, gsr-e van/volt. Gondolkodtam, nem-e ismerem, de nem ugrott be senki, aki ilyen korú lenne. Utána következő link, iwiw-hez, hogy nem-e Ő volt. Mármint CB. Ááá, mondom biztos nem, mert 30on felül van, itt meg 24 éves srácot mondanak. De mondom, ha már itt vagyok, akkor bejelölöm :) Közben üzenőfalra felírtam, hogy nem-e tudja valaki, kik voltak. Utána kaptam üzenetet, Barbi írta, hogy Őri István. Akkor már gyanús volt, hogy Őri István, meg GSR, meg almádi, de még akkor sem hittem el, mondom, nem 24 éves. Ez után hívtam fel az unokatesómat, hogy mi van a CB-vel. Akkor tudtam meg :(
Tegnap ráadásban, hogy az egyik kollegám is velük ment. (Akivel riport van a mai Naplóban) Azt mondta, hogy egy-két méteren múlott, hogy nem őt kapta el a kocsis, (akiről már én is tudom, hogy kicsoda, és hol lakik) de érezte az autó szelét, ahogy nekiáll előzni. Aztán csatt.

Érdekes megérzései vannak néha az emberi szellemnek.

R.I.P. CB :(
Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1.Tara László
1.Szabados László
1. Majlinger Gábor
2. Varga Tibor
Varga Ádám
eddig....
Búcsúzók:

1. Bölcskei Attilla
1. Dr.Dózs Ernő
1. Finkenzeller Krisztián
1. Hujber László
1. Kovács István
1. Kovács Tibor
1.Tara László
1.Szabados László
1. Majlinger Gábor
eddig...