Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét all!
Szeretném kérni,hogy a teljes neveteket holnap délután négy óráig irjátok le,hogy a GSR KLÁNos koszorún fent lehessen!Köszönöm
Azt hallottam, fel akarják emelni jövőre a nagy A-s jogsi korhatárát 24 évre+ meg kell lennie az A1-nek, és Akorl.-nak is, így akarják "javítani a statisztikákat", mivel túl sokan vesznek ezres gépet, úgy, hogy előtte nem igen motoroztak keményebb gépekkel. De ezt csak úgy hallottam, habár már többen is mondták...
hát az én oktatóm nagyon rendes volt olyan szemppontból hogy minden kis hülyeségért csesztetett ha valamit nem jól csináltam ez akkor annyira nem tünt szimpatikusnak de így utólag
régóta szó van arról, hogy túl könnyű jogosítványt szerezni. És mégsem történik semmi....

kykee, láttam a fókuszt. Nagyon megrázó, tényleg. Elhiszem, hogy le akarsz szállni a motorról. De hiányozni fog. Mi is. Ne tedd Légyszi légyszi, körbe akarom veled motorozni a Balatont, csajozni a mocikkal....
Na, akkor aztán lehetne üres utakon motorozni Amúgy tényleg nem 50-el, meg 90-el megyek, de a 110, 120, 140-es tempó lakott területen kívül saját felelősségre nekem nem ütközik erkölcsi akadályokba. Sok embernek igen ,de mehetnék 180- 200-al is, de akkor aztán nem lennék hosszú életű . Amúgy egyet értek, a média leszarja a motorosokat, de Ghost Rider bevágásokkal, meg ex-superbike-osokkal jobb lesz a nézettség+minden motorost közveszélyesnek állítanak be
csak irigykednek vagy azért mert nincs pénzük motorra vagy nincs meg a tudásuk hozzá...bár én ezt sose értettem
Sziasztok!
Ha valaki nem látta és meg seretné nézni.
http://www.online.rtlklub.hu/v...

Nagyon sajnállom.

Kykee kitartás!
Szólj ha segíteni tudunk bármiben!
Nem nézem le a hívőt csak nem értem. A gyertya természetesen oké, énis használtam sajnos anno.
Itt nem a "csőgázról" van szó, de te sem 50-el, meg 90-el mész az tuti, és nem is "egymást"
hibáztattam hanem az autósokat, és a médiát.
Bocs de nekem nem attól különleges a motorozás mert balesetek is vannak.
És igen a motorosoknak tényleg össze kéne fogni, bár ettől nemtudom, hogy lenne kevesebb baleset.
Sokkal inkább lenne az a megoldás, hogy 5 évente be kéne vezetni valami reflex vizsgálatot,
és vizes rutinpályás tesztprogramot, had hulljon ki a sok tata, és topa nő,
akkor talán nagyobb biztonságban lennénk.
Az a baj, a többségük fel se fogja, mi a f*szt csinál! A szombathelyi motoros halálával kapcsolatban meg annyit, hogy a picsa -nem hölgy, nő, csaj, mert rászolgált a megnevezésre-, aki kifordult a motoros elé, egy tanárnő, és amikor megkérdezték tőle az iskolában azt mondta, nem nagyon érdekli, gyorsan jött a motoros, nekiment, meghalt, kész . Erről ennyit! Milyen ember az ilyen?
Ez az, hogy sok autós lenézi, semmibe veszi a motorosokat. Pedig mindenhol ugyanolyan jogunk van, mint egy személyautónak!
Mégis a patkány fajta felsőbbrendűnek érzi magát egy autóban egy motorossal szemben.
amikor kiemeltem a 160 cm-es kis buzit szerintem összeszarta magát. A társa ki sem mert szállni, amíg osztottam. De bazdmeg, ez egy mentőautó sofőrje, nap mint nap visz sérülteket, és még ő csinál balesetet?
Elfenekelted legalább?
Amikor odalépsz hozzájuk még nekik áll feljebb vagy ici-picire húzzák össze magukat.....
remélem jól megverted borzasztó .
Nem értem, hogy lehet emberéletekkel játszani
megérdeklődtem tőle, tudja-e mit csinál. Azt mondta: jó van na, halaggyunk....bazdki, ezzel az értelmi szinttel minek vitázni? Fel se fogja, mit csinál. Mondjuk motoros elé nem megy egy darabig.....
Csóró irigy faszkalap...
rám ma egy mentős húzta rám a kormányt. Mentem szépen, ő pedig a parkolóban, az út szélén állt. Rámnézett, megvárta, amíg mellé érek, aztán padlógázzal rámjött. Fék, kielőzött. Elkezdett ráfékezgetni. ELévágtam, motor keresztbe, le akarta tolni. Na akkor szedtem ki a vezetőülésből.
Nem mintha én nem szoptam volna eleget köcsög "helyi menő csávók" miatt, de általánosítani akkor sem szabad, mert ebből csak kiéleződik az autós-motoros ellentét, aminek megint nincs jó vége-a motorosokra nézve meg pláne nem, mert én max lerúgom a tükrét, de ha ő rámhúzza a kormányt...
Rajmund! Lehet, hogy valakiknek nem a csőgázon való csapatás jelenti a motorozást! Szerintem most inkább csöndben kellett volna maradnod... Szerintem ez most nem az egymás hibáztatásának az ideje. Balesetek mindig is voltak, lesznek, de ettől olyan különleges az egész. Lehet, ha elindulunk motorozni, az utolsó utunk lesz, ezért is kellene kiélvezni minden egyes pillanatát az életnek, és a nehéz időkben össze kéne fogni, nem pedig széthúzni!
Engem tavaly szept.-ben ütöttek el ( nő, nem látott szemből, és bekanyarodott elém )
igaz én túl éltem, de 2 hete Szhelyen csont ugyanígy ütött el 1 szintén nő 1 családapát,
akinek nem volt olyan szerencsélye, és ott maradt.
Szóval nem a motorosokat kéne hibáztatni!
A halott 2 haverom közül az egyiket is figyelmetlen autós tette azzá. Kivételesen nem nő.
Más hitét ne bántsd. Ha neked nincs, az még nem ok arra, hogy lenézd azt, aki hisz.
Ne húzd fel magad Ricki! Mi is gyujtottunk gyertyát Rockyval.
gratulálok, Rólad kéne felállítani a tökéletesség mintaszobrát
Részvétem minden rokonnak, ismerősnek, ez mindíg szörnyű. A riport tényleg felháborító volt,
a közkérdés: hogy a motorosok szabályosak e? Persze, hogy nem, ki az?
Miért nem azt kérdezik meg, hogy az autósok miért olyan balfaszok, és vakok, hogy nem látnak minket?
És nem a motorosokat kéne oktatni, hanem a sok topa, béna, elsősorba picsát.
De sok férfi is elszégyelhetné magát, hogy mekkora szerencsétlenség.
Nekem is elütöttek 2 haveromat, de ezen nem lehet túllépni, és az ima aztán itt végképp szart sem ér.