Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennek látom a legjobb értelmét!
Őri István as CB PISTA
én is gondolkozóba estem !
Vége ?
sajna ez mindig így van ha az ember kifizet valamit utána már leszarják... , ezért kell roppant figyelemmel vásárolni !
temetéssel=temetés!
Sziasztok!
1.600.000.-ért eladó a GSRem!
22.000km errel a tax is ezt az árat adta meg!Ha valakit érdekel vagy tud rá vevőt az szóljon
+36-20-585-41-61en!
Köszi előre is!
A temetéssel időpontját azonnal felírom ahogy azt megtudom!
NAGYON VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!
kykee
Gondolom az utolsó mondatot azért csak magadban mondtad ki!
ki kellett volna hangosan is!
Na, most jöttem vissza a Hungária krt -i Suzuki Parditól. Felhívtam őket telefonon, és elmondtam, hogy mi történt. Erre azt mondták, hogy menjek be hozzájuk a bukóval és megnézik. ehhez képest, amikor beállítottam hozzájuk és elmondtam újból nekik, hogy mi van, csak pislogtak mint a lepke, majd folyamatosan kitérő válaszokat adtak mindenre. Mondtam nekik, hogy zárva volt a bukó, amikor a bal oldali részen a plexi kiugrott a helyéről, majd mielőtt megállhattam volna, a menetszél letépte a jobb oldalát és elvitte a szél a tartozékokkal együtt a plexit. Erre azt felelték a bukó tüzetes átvizsgálása során, hogy a jobb oldalán van rajta sérülés. Mondom nekik, hogy tényleg van, mert pereceltem egyett. De még perecelés előtt is egyszer szétesett a fejemen a bukó. Erre a srác azt felelte, hogy a héj és a kevlár szerkezet az eséstől biztosan összeesett, majd a miatt engedhetett el a csavar. Majd amikor látták, hogy nem hagyom magam, a végén benyögtték, hogy amúgy is, csak fél év garancia van a sisakra..., stb. Fogtam magam és eljöttem. Ezzel a hozzáállással veszítettek egy vásárlót. Nem beszélve arról, hogy kibaszottul nincs igazuk. A csavarnak nem lenne szabad elmozdúlnia, amit már 2* megtett, ebből az utolsó esetben teljesen széthullott a bukó. Kapják be a faszomat.
Köszönöm a válaszokat. Én is Finstert találtam legolcsóbban itthon, csakhát nekem a 95ezer sem olcsó
Louisban nem találtam egy db dobot sem GSR-re, vagy csak én vagyok béna?
haya innen lehet letölteni 98ra msn-t
http://store.netacademia.net/M...
csak mert láttam hogy live-os oldalt adtak neked de az 98 ra nem kompatibilis
te meg miért nem alszol még majdnem éjfélkjor?
segítünk kykee-nek ahogy lehet.
Kykee bráder: örülök, hogy egyben vagy még annak ellenére is, hogy most elég nehéz lehet neked. Bármire szükséged van, vagy csak beszélgetni szeretnél valakivel, vagy egy baráti hangra vágysz, hívj fel nyugodtan. Részemről is kikerül a szalag a motoromra. Örülök, hogy Tarkát is megismerhettem végre személyesen.
az utolsó kép címe: igen, az ember a majomtól származik....
Gyerekek!
Nagyon jók a képek!Gratula!
Nagyon sajnálom,hogy nem lehettem Veletek!
De legközelebb!AHA!NANÁ! Nem ússzátok meg!
Általános virágföld=TL1000 !
Sopron-Fertő tó
Nagyon tutik a képek!
Merre jártatok?
Legközelebb én is veletek tartok....
szevasz tutis!
én is kipuogót keresek,már vagy 3 hónapja,de amit itthon legolcsóbban lehet kapni az a FINSTER dob,amit 95.000.- pénzért osztogat a Budai Karesz a Motorrad -ban,ez az ami a legolcsóbb,és szerintem elfogadható minőség.Ettől csak drágább van jelenleg,amit tudok.Pl.:a Bódis féle cső,az kb 120.000.-,láttam már akrapovics-ot 210.000.-,no és a YOSHIMURA kb 250.000.-de lehet hogy már picit olcsóbb....Nézz körül a FULL-GAS-ba,vagy a MOTORRAD-ba,a Nagykőrösin.
(vagy még talán érdemes megnézni kint ausztriában,a LOUIS-ban,hátha van olcsó alternatíva...)
üdv: jal