Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem egy szőke félhosszú hajú,hölgy bájos tekintettel?nagyon meg büntetett!Bilincsbbe vert,bevitt a fogdára magunkra zárta az ajtót és rommátákolt,majd ezt 72 órán ét művelte!Én meg étlen szomjan bünhődtem gyorshajtiért amit egy babettával követtem el a 30as táblánál!éppen a gyorsuló rekordomat akartam megdönteni!erre igy járok....
na ezt már akartam kérni,hogy váltsunk témát!mióta vagy gesztó?
Valami ilyesmi?
Rendben. A lánc tisztításhoz már nagyon kéne....
Köcce!
één neem!
Gino papa holnap megkérdem apósjelöltet mizu van azzal a vasbú készülő kutyutartóval!Oszt majd osztom az igét!oll rájt?
amúgy gazdasági jogász vagyok, de elcsábítottak.
na váltsunk témát. Ki ismeri a Martin dobokat?
Engem nem zavar, de néha gyere fel levegőért! Aztán megint lebukatsz!
akit zavar most szóljon.
lebuktam
miért te is rendőr vagy?
aha
hetente....
Pápán rendőr?
nekem a barátnöm rendör és minden esetben normálisan jár el,de ha valaki bunkon szol hozzá akkor kicsit bekeményit.de a rendőr is ember.munkályát végzi.
1 milliárd alatt meg sem mozditom az embereimet!
Meg ha már mi hivatalosan talizunk az rám nézve problémát jelent és az azt jelenti hogy valahol elszúrtam! Akkor szépen egy kávé mellett rábeszéllek,hogy ez neked nagyon nem jó és ha innen kiballaghatok akkor az neked csak plusz zsebpénzt hoz!
Csak fegyverekkel,cocainnal,embercsempészettel és prostitucióval foglakozom de ez téged nem érdekel!499 milla ebből az áfás bevételem!
Az a lenyeg, hogy neked teccen :)
na ezért kérdeztem. Mongyuk ha velem találkozol hivatalosan akkor már nagy gengszter vagy. Csak 500 milla feletti ügyekhez nyúlok
Nem vagyok idióta és nem álltalánosítok!Mindig jól kijöttem a gesztokkal!A kocsiból is kiszállok és normálisan viselkedem ahogy neki jó!Abból sosincs baj és azt az 5 percet kibírom mig lecsekkol!
Minek flegmázni csak vesztesen jövök ki belőle!A rendőr is ember!csak tudni kell bánni velük!
A bátyám átment pesten a piroson a rend őrei meg utána!Megállitják,tök normálisan odamentek hozzá és megkérdezték tőle,hogy uram tudja milyen lámpán ment át?erre Ő:közlekedésin!na erre kitépték a kocsiból aztán baszták rá a motorháztetőre...

Meg akkor most utáljalak téged is!?
de azért nem utálsz minden rendőrt, ugye?
Ha addigra elkészül!
ha nem akkor majd késöbb,hogy nehogy lemaradjak a túráról!Egy hete dolgozik egy hetet otthon van!Akkor tudja csak csinálni!