Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz nem engem kérdeztél, de nehogy már a GSR-Klán közepéből kivegyen valami bumburnyák! (bocs a rendesebbjétől, mert azért olyan is van) Hát akkor mi miért vagyunk ott? Kizárt dolog, hogy hozzádférne a rend őre!
Akkor csak meg magamnak a gázost,villanyost,szórólapost!
Tényleg félreértettem! De attól függetlenül hülyültem!
A hozzáállásodat látva nem lennék a vejkód, az biztos..... majd megalakítjuk a VVV-t! Vasparipás Vasöklű Vasapák pártját!
Na ez a ták művészet!

Minden okés syrus?te elmennél forgalmi nélkül a helyemben?mi van velem,kezdek megnormálisodni? neeeeeee,fiatalság bolondság!vagy öregszem!
Pedig azt mondják, egy alomból egyféle születik.....most akkor vagy a két fiú nem az enyém, vagy a csajszi....
meg egyszer én is voltam ott de te sehol és beinvitáltak egy kávéra.....
Te félre értettél engem Laca!
Nekem is lányom van azért irtam hogy NEKEM IS!Ráadásul már 7 éves!Igen ,pontosan tudom mit érez egy lányos apa ha ránéznek a lányára!nem is engednek be mostanában az oviba ,mert a Kitty menyasszony volt a farsangon és én meg dühöngve kerestem a vőlegényt!persze eltünt a kölök,mint egy nagyobb összeg!

De ha azt akarod hogy elfelejtsem a nevedet a telefonszámodat,stb akkor te bőgni fogsz hogy buktál egy barátot!
Azért ez a nem semmi!
Kb. 5 perce született meg, de már vörös a körme....te jó ég, mi lesz itt 15 év múlva?
(23:50-kor született, a kép még a mérés előtt, 23:54-kor készült)
Neked is szólt az előző hozzászólásom,igaz neked 3x-ra sikerült(ember holtig tanul)!
Mégegyszer köszi!

Mert a postás nőci, a leszboszokból pedig a tudomány mai állása szerint nem születik gyerkőc....
De jut eszembe, a villanyszámlás, a gázos, a szórólapos mind férfi.....
Kykee papa ez az igazi művészet lukba lukat csinálni!
Betömni mindenki tudja!
Remélem elfelejted a nevemet, címemet, tel. számomat, mindenemet.....
Majd lesz, ahogy lesz! De nem nézhet rá ÚGY senki, mert halál fia! Asszem sok lesz a törött kezű/lábú fiú a környéken úgy 15 év múlva.....
A csajszi más, mint a fiúk. A fiúknál az apa elvárja azt, amit ha a lányával csinálnak, akkor ölni tudna.....
Laca!
Most is szép a picike!Big Gratula mégegyszer!
..tudod van egy közmondás,hogy minden nő szép csak valamelyiknek több pénz kell hozzá!Nos neki már alapból nem kell költenie a szépségére!
Lesz bajod ha megnő a hercegnővel,pontosabban aki megkörnyékezi!NEKEM is!
Laca még1x gratula!

Mami aszonta titta apja!(pedig nem is ismeri a postásotokat!)
szasz abolcskei! atti aki ati!
Gyere aoszt szerezd vissza a papirját a kutyukámnak mert nem leszen mostanában!
mmmmmeeeeeeeeee egy csapadék vagyunk és nincs széthúzás és a többség döntött!
VONAT!BUKÓBAN!
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)

- Hooligán da Béla + Petra (aki kölcsönadja kykeenek a felnistűl a gumiját a műszakira!)
- Thebear + 1
- Kykee+Beus+2(ha addig nem tákolom szét magam,és visszakapom a kutyukám törzskönyvét és lesz
típí) (ha egykerózhatok)
- Steve GSX 1400 (ha a kykee egykerózhat vele)
- Gino (ha nem fenyegeti meg az autósokat menetközben mert kimennek elé)
- BlackNet (ha addigra lapravágja a GSRt jobbra balra)
- Mr.Hayabusa -most búsul, mert nincs busa- (ha küldik addigra a vonatjegyem)
- g0nzales
- Abdul
- Ricardo
- YieSS
- Kovik + 1 TL 1000
- Szoboszlai Tomi SV650
- Szoboszlai Peti Fz6
- Székely Balázs R6
- Illés Tibi Gixer600 ?
- Dody papa Bt 1100
- Syrus6 ( mennék, ha vihetem a labdát is és GPRS-en keresztül játszhatok a csapatban)
- Ancsika (ha addig feliratkozik,már pedig miért ne,de ha nem iratkozik fel akkor is jöhet csak nem ehet ülve)
-ivecoslaca (mindenki vendégem egy italra az étteremben a kislányom egészségére!:)) + 1 motor (figyu tarka, valszeg a TL-el jön a srác)
Ja, raktam fel egy képet a kiccsajról! Nézzétek meg, én elfogult vagyok, de van olyan szép, mint én....
Sziasztok!

Nagyon-nagyon köszönöm a magam és kiscsaládom nevében a gratulációkat, nagggyon jól esett!
Bocs, hogy nem írtam előbb, de a munkából sem tudok kiesni, most nemrég értem haza. (ahelyett, hogy egész nap itthon fetrengenék részegen...)
Nagyon nagy csoda ez a szülés, FULL RESPECT minden nőnek! Fantasztikusak!
Tarka még mindig tud!
Dícséretes az őszinteséged!
biciklije tudtam , tudtam , tudtam !
ó , mi nem sértődünk meg ha mégis inkább veletek tart !
Mennék én Kykee pajti, hisz már annyiszor megdumáltunk egy közös klán gurulást, de a TL party és találkozó is arra a napra esik Ha előbb hítttál volna...
Tarka pajti is bizti velünk tartott volna, ha nem igérkezik el hozzátok elöbb és ha (reméljük)meggyógyul a biciklije
Mijez a vakvágány?

Nekem van működőképes, érvényes papírokkal rendelkező motorom!
Oszt mé" mennék én vonattal? Amikor a vonat tiszta huzat......