Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor majd csörgedezem,gondolom neked csak du jó!?Nemtom még,h-h lesznek edzéseim!
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)

- Hooligán da Béla + Petra (aki kölcsönadja kykeenek a felnistűl a gumiját a műszakira!)
- Thebear + 1db MZ
- Kykee+1 Beus?Mari?Gizi?Zsani?Andi?Kézi? (ha addig nem tákolom szét magam,és visszakapom a kutyukám törzskönyvét és lesz
típí) (ha egykerózhatok)
- Steve GSX 1400 (ha a kykee egykerózhat vele)
- Gino (ha nem fenyegeti meg az autósokat menetközben mert kimennek elé) (ha belefér a családi
költségvetésbe )
- BlackNet (ha addigra lapravágja a GSRt jobbra balra)
- Mr.Hayabusa (Naná, hogy megyek hazahoztam a Rozi-t a kórházból)
- g0nzales
- Abdul
- Ricardo
- YieSS
- tarka+1 Zsuzska TL 1000s
- Kovik + 1 Bandita 1200
- K.K. +1 Reni Gixxer1000
- Szoboszlai Tomi SV650
- Szoboszlai Peti Fz6
- Mohos Ádám Xt660
- Zozi Honda Dominator
- Székely Balázs R6
- Illés Tibi Gixer600 ?
- Dody papa Bt 1100
- Syrus6 ( mennék, ha vihetem a labdát is és GPRS-en keresztül játszhatok a csapatban)
- ivecoslaca (mindenki vendégem egy italra az étteremben a kislányom egészségére!:)) + 1 motor
(figyu tarka, valszeg a TL-el jön a srác)
Családi napom volt......
Akkor elmegyek érte valamelyik nap! Hétköznap jó valamikor?

Amúgy szeva!
Ha olyan überfasza idő vót eltolhattad volna magad a cuccosért!
Nem tudom neked mennyire fontos,de a héten nem tudom eldobni hozzád az tutkó!
Na mind1 majd összehozzuk valahogy!
akkor kykke, az amire gondolok?
Ja.....ott !

De itt überfasza!
Nem idegeskedj Gino,én most értem haza, és hidd el, hogy tök szar volt motorozni
Me most spórolási hétvége van, hogy beleférjen a 31-e!
Bár még így is necces.....

De szét vet az ideg, meert olyan király az időőőő!
mééééé nem motorozol?
Szasz Maci!
Arra gondoltam,hogy ha arra gondolnak hogy én mire gondolok abban az a esetben.hogy amire ők gondolnak,ott az nem jó gondolat rám nézve,mert akkor gondolják,hogy én gondolom,hogy ők mire gondolnak akkor,amikor kigondoltam azt amikor gondolnak valamire velem kapcsoltaban ne gondoljanak semmi olyanra amitől nekem egy rossz gondolat nem jó gondolat!gondolm én,vagy nem jól gondolom,hogy ezt így nem jól gondolom,vagy de! már ha érted mire gondolok!
Így ezzel a rendnévtáblával nem lehet gond gondolom én mert meg sem állok!Ahogy tettem is azt egy órája!Csak ne keressen rá a gógűlbe mert akkor kidobja!
Bakker mindenki motorozik ebben a tuti időben.....én meg csak lesem/hallgatom a motorokat, hogy ki-be járnak a szentendrein....

Hi all!
...mind a kettőn én űltem!
Most tankon ülős nézelödös üzemmódban csapattam végi a Balcsi parton!
Szeva!

Így utólag tőlem is!

De hun vótá tegnap, he? Csak nem részegen fetrengtél, és azt sem tudtad, hogy kell bekapcsolni a gépet?
Csákó Mindenki!

Köszi a tegnapi jókívánságokat!
hahó, ma du két gsr is jött szembe a régi 2-es úton, az egyiken ketten ültek.
kykee, jól látom, hogy egy Nívó Jff-es rendszámtartód van fent? Jól gondolom, ha azt gondolom, hogy gondolom fentebb hajtva gondolja a rendszámot, gondolva, hogy a trafi nem gondolja így be a gondolát?
Látom itt sincs semmi gond az aggyal!
Ha átgondoltátok azt hogy mire gondoltatok arra hogy mik hol mik vannak ott ahol vannak,akkor majd gondolom elmondjátok hogy merre voltak azok amiknek lenniük kellett volna valahol ahova gondoltátok!
Na gurulok tovább!
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwááááá...
Csákány Syrus6!

Ha arra gondoltál, amire én is gondolok, akkor neked is arre kellett gondolnod amire én gondolok, hogy a két gondolatot össze tudjad hasonlítani, hogy én mire gondolok és te is arra gondolsz-e, de ha csak arra gondolsz, hogy én mire gondolhatok, akkor közben te is arra gondolsz.....

Tudod mit, inkább felhívlak majd!
Ja és JÓ ÉTVÁGYAT ALL!
Szia mindenki!

Szép volt a tegnapi termés is!
Gino!
Nálam vannak a tudod azok a valamik amik olyanok mint azok a valamik,vagy mik!
Majd gondold ki,h mikor jó neked+hol+ilyesmi és ha +van akkor valahogy tudasd velem is,h én is tudjam mikor+hol+ilyesmi!Asszem h ennyi tömören,asszem!
Dody papa!
Ne aggódj megvárlak!Én csak azért aggódom,hogy ha előznöd kell akkor meg lesz e a kellő teljesítmény?!
Szerdán már ismét meg lesz a forgalmi és a túrát semmi képp nem hagyom ki csak ha esik!
Hahó,hahó,hahó,good mocitime all!
Na nyugodtan mocizhatok!A marha rendőr nem kaparta le a matricát és a rendszerben még nincs bent!
Most kérdezetük le mert a benzinkúton egy ismerős szolgálatban lévő gesztóval lecsekkoltuk!
Aztán elindultak én meg mögöttük és egykerón leelőztem őket
Szia tesó !

Gyorshajtás?
Akkor ezek még nm ismernek Téged!
Ha egy igazi meneten megcsiptek volna akkor lehet hogy a helyszinen kivégeznek?
Azé elég gáz ez .
Eztkövetően pedig rajtad lesznek mint tapadókorong az tuti!
Öcsém Neked vége ! Add el a mocidat merta titkos ügynökök Téged figyelnek!

Én tudtam hogy ez egy veszélyes "kutya" azért cseréltem lustábbra.

Ja azt nem mondtam hogy Ákos 15.-én megtörte a vasat 180 al elszált egy kanyarban .
Szerencsére Neki nem sok a baja, de a mociban van szépen csereérett idom na meg a hátulja teljesen.

Látod ez a veszély nem fenyeget Téged amig nincs motorod.

Egyébként a túrára foksz tudni jönni?

Az én gépembe már 44 km van!

Na szép napot!
Dody
Nemtudom hogy tartom majd a lépést veletek?
joccakát all!