Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekel műszaki, motorra?
Nekünk kiadták,hogy hetente 1 ! autót vihetünk! Szerinted?
Nem a mozaikban...... (amúgy nekünk is volt egy autónk tegnap ott, kb. 2 óra alatt végzett)
4 sor ment tegnap!
Igen, motorra. És?
Bammeeeg kérdezd meg a Tarkát,hogy mi folyik itt Gyöngyösön!
Itt ez megy gyere le lakni és rájössz!Az Edy sem hitt a szemének!Egy pesti ezt nem hiszi el!Én sem hiszem de kénytelen vagyok elfogadni!Az önkormányzatnál azt mondták hogy bírjam valahogy ki,de tudják hogy nem fog menni az hogy papir nélkül guruljak!Igy nem lesz gond!
Az sok érte.Mekkora?
Próbáld meg! Mozaik utca is haldoklik! Új a rendszerük,tegnap csak 1 autónkat akarták levizsgáztatni,tennapelőtt 2soron 18 autó ment csak át 8 óra alatt!
Kóka haverja csinálta a rendszert 3 milliárdért,oszt kaka.
Baby!

Műszaki vizsgáról van szó!
Ez engem is érdekel. Mennyiért?
Tarka,megjött a két kinnát!át vegyem?24.000huf!jól néz ki,csak törékeny!
Szasz tesó!

Május 1? Hol élsz te, szatyorban?
Itt pesten bármelyik nap tudok vizsgát intézni! Aztán csak bemutatod a papírt és kész!
Hangpróba 1-2-23!

Szeva Tesó! Még mindíg kákánál van a teló!
De fog, de azért GRATULA és BALMENKÖZt tesó!
Kedd 16:00 műszaki vizsga!volt bent csókos és egy lemondott helyre lett besúvaszta a kutyuka!Amúgy Május egy lett volna az időpont!
SZerdán már szétszaggatom a betont füreden!
Hol?
Hű bammeeeg mennyi hozzá beszólás!
Mr. Haya ébresztőőőőőőőőőőőő!
mere vagyol?
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)

- Hooligán da Béla + Petra (aki kölcsönadja kykeenek a felnistűl a gumiját a műszakira!)
- Thebear + 1db MZ
- Kykee+1 (ha addig nem tákolom szét magam,és visszakapom a kutyukám törzskönyvét és lesz
típí) (ha egykerózhatok)
- Steve GSX 1400 (ha a kykee egykerózhat vele)
- Gino (ha nem fenyegeti meg az autósokat menetközben mert kimennek elé) (ha belefér a családi
költségvetésbe )
- BlackNet (ha addigra lapravágja a GSRt jobbra balra)
- Mr.Hayabusa (most búsa Mr. hayabusa, mert beteg a busa) (ha küldik addigra a vonatjegyem)
- g0nzales
- Abdul
- Ricardo
- YieSS
- Kovik + 1
- Szoboszlai Tomi SV650
- Szoboszlai Peti Fz6
- Mohos Ádám Xt660
- Zozi Honda Dominator
- Székely Balázs R6
- Illés Tibi Gixer600 ?
- Dody papa Bt 1100
- Syrus6 ( mennék, ha vihetem a labdát is és GPRS-en keresztül játszhatok a csapatban)
- ivecoslaca (mindenki vendégem egy italra az étteremben a kislányom egészségére!:)) + 1 motor
(figyu tarka, valszeg a TL-el jön a srác)
Jó napot all!
szasz Maci!
Megkaptam a határozatot most megyek idpőpontot kérni a KPMhez! " napon múlt,hogy a kezembe kapjam vissza a forgalmit,de az iktatóba került és most végig kelle ccsinálnom a procedúrát!délutánra tudni fogom a vizsga időpontját!A jogsim megmaradt azt eltudtam intézni
A motort nem voták be csak a plexivel akarom kiprobálni a végsebességet!
De az meg a Te mocidon van így hát azzal kell menjek!
Jó reggelt
Ma délben hozhatom el a kicsikémet
Remélem nem fog esni az eső.
Üdv Nabo
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)

- Hooligán da Béla + Petra (aki kölcsönadja kykeenek a felnistűl a gumiját a műszakira!)
- Thebear + 1db MZ
- Kykee+Beus+2 (ha addig nem tákolom szét magam,és visszakapom a kutyukám törzskönyvét és lesz
típí) (ha egykerózhatok)
- Steve GSX 1400 (ha a kykee egykerózhat vele)
- Gino (ha nem fenyegeti meg az autósokat menetközben mert kimennek elé) (ha belefér a családi
költségvetésbe )
- BlackNet (ha addigra lapravágja a GSRt jobbra balra)
- Mr.Hayabusa (most búsa Mr. hayabusa, mert beteg a busa) (ha küldik addigra a vonatjegyem)
- g0nzales
- Abdul
- Ricardo
- YieSS
- Kovik + 1
- Szoboszlai Tomi SV650
- Szoboszlai Peti Fz6
- Mohos Ádám Xt660
- Zozi Honda Dominator
- Székely Balázs R6
- Illés Tibi Gixer600 ?
- Dody papa Bt 1100
- Syrus6 ( mennék, ha vihetem a labdát is és GPRS-en keresztül játszhatok a csapatban)
- ivecoslaca (mindenki vendégem egy italra az étteremben a kislányom egészségére!:)) + 1 motor
(figyu tarka, valszeg a TL-el jön a srác)
majd meglátjuk, nehogy kétszer vegyék el a jogsid....miért, a motorodat is bevonták? Hogy áll az ügy mi lesz belőle?
én nem ismerem őket,a szobiék íratták fel.
Mert sok a meló Tarka barka!/Hideg-meleg/
és sokan vótak!
Minőség!