Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig nekem teccik.

Mióta van "boncterem"?
Benne vagyok! Élvileg esőmentes lesz a nap és nem lesz hideg. Akkor hozod a kedvesed is?
Hi!

Erre gondoltál? Semmilyen technikai infót nem tudok adni róla, a hozzáértők leszólták.
Hogy bakker,hogy 2 keréken!Az én Edym is fel fog rá ülni,Ő mondta!Pedig nem kamázza a vasakat!Még a végén egykerózni is fog,mert megtanítom motorozni
Hogy vinném máááár?
Tudom!De csináld meg!Mit veszítesz?A Mini Ginoról van szó!
Hát nem sportszerű,ha minden hétvégén magára hagyod a kedveseset!kompromisszum, vagy előzetes egyeztetés vagy vidd Őt is magaddal!
Ezen már túl vagyunk rég.....
Nem a hasa fáj....
Olyan módon= olyan dolgokat .........beszélt

Akkor tudod, hogy miért nem akarom egyedül hagyni a kedvesemet!
Nem sportszerű, hogy én minden hétvégén elprogramozom magam, ő pedig mindig otthon ül.
Gino!
Dörzsöld össze a két tenyered 20másodpercig és utána tedd a jobb tenyered a gyomorszájára!Türelemmel figyeld mi fog történni!
Of chors
Amúgy is írnék ha nem nézné,mert szere...

GINO!
Már rég leálltam!Meg akkor is tiszetlettel beszéltem!Most meg nem iszom mert akkor ki leszek dobva Meg nem is cigizem,mert az meg válló ok!
Patyolta tiszta vagyok!
Az időjárás mindenkit megvisel!Én ma kifejezetten barom vagyok,de vállalom!Akkor a mini gino persze hogy jobban megérzi a frontokat!Tudom milyen az mikor mindent megtennél,csak neked fájjon mint a gyerekednek!Sajnos ezt át kell élnetek!
Nézd ettől az ajánlatom még él és bármikor felhasználhatod,ha ebben valamiben is tudok segíteni!
Azért írsz ilyeneket, mert csekkolja a topicot?
Szia Edy!
Ezt aztán jól kitaláltad!

Ha megbeszélted volna, már tudnék róla..... kb. így:
"Szia! Felhívott a motoros haverod, tuti részeg volt vagy be volt lőve....mert olyan módon beszélt."

Nagyon nyügis a kis srác, sajnos......
Ez az "egyik nap nagyon meleg, másik nap jég a szélvédőn" hőhullám biztos nem esik neki jól, és a fogzás már csak rátesz egy lapáttal.

Szóval nem akarom egyedül hagyni a mamát. Ezért nem megyek szombaton sem.
Kikészül lassan tőle, hogy egész nap nyüszüg, nyekereg és nem tud semmit tenni, hogy segítsen a kicsinek.
Csao Don GSR Gino!
kitaláltam a megoldást Neked!Fogod és pénteken délután lejössz hozzám és másnap innen indúlsz Zegszegre!5letnek nem rossz?!
A Fiaddal és a Feleségeddel ezt már megbeszéltem,csak Te nem tudsz róla!
Csákó Kykee!

Nekem már kéne indulnom 1000-es szervízre....
Nyitva vannak szombaton is 9-12 -ig.
Bár eső nélküli jó időt mondanak szombat, vasárnap, hétfőre.....
Ahhoz, hogy 9-kor ott legyek, el kell indulnom 6-kor. Vagy 10-re és 7-kor, ami szintén nem sokkal jobb.
Ilyen reggel pedig még nincs valami meleg.
Kicsi guriga meg azért nem jó nekem, mert akkor simán túlpörgetem at 1000-en.

Hát ezt bebuktam.
Jó napot all!
ricardó!
Ha gondolod és jó idő lesz gyere le hozzám Veszprémbe és itt veretünk egyet aztán elkisérlek haza!mitszósz?
Szerintem az menni fog!!Remélem jó idő lesz!!
A péntek, szombat esték nálam mindig kérdésesek... inkább nem ígérek semmit, de már jártam ott, könnyen megtalállak titeket!
Vasárnap én is csak egy szolídabb gurulásra gondoltam - mint a januári hétvégén, ebéd után találka és négy körül már otthon van mindenki.
Én meg már arra gondoltam,h a Yamakkát kell tologatni és attol van az izomláz!! Azt nagyon egyszerüen lehetne orvosolni,csak le kell cserélni 1igazi ragadozora:GSR 600
A szombati programmal kapcsolatban ?
A vasárnap én is szivesen mennék,de nem úgy mint legutóbb 9-18 ig!Jó volt,csak a kiccsalád nagyon morci volt rám!!
így a csütörtökök és néha még a péntekek is kicsit nyűgösek
Semmi gond, kb. akkorra már jól is voltam, jobb is hogy nem ültem motorra... , utána pedig babalátogatogatás volt a program.
Most vasárnapra viszont megint szép időt mondanak, akár egy kissebb közös gurulás is beleférne az igények függvényében.
hetente 1 X járok terembe