Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Abdul!!

Bocsi,h nem csörögtünk a multkor,de 6-körül értünk vissza pestre és már mindenki oldalazott hazafelé!!
A videok sirályak!
Akkor fociiiizzz!!!
Ott biztos,h nem pörgeted túl magad!!Nem tudom mennyire sürün mozogsz(focizol),de gondolom elég ritkán ha izomlázad lett!!
Bár én is ha bemegyek terembe másnapra nekem is van!!Más mozgást igányel és igy más izmokat is mozgat!!
na de a megfelelő pulzus számig is el kellene jutni valahogy nem?
fociiiiiiii
miről beszéltek itt vizsgáztatás ügyben?
egyáltalán vizsgáztattatok már motort valaha?
nem is engedik, hogy beindítsd a motort
maradjatok már ezekkel az okoskodásokkal.
katalizátor? ki a f@..t érdekel? zöld kártya mint olyan nem is létezik motorra
mi afrancér húzzátok egymást ezekkel a kipu tipusokkal, mindenki vegye meg magának azt, amelyik a legjobban tetszik neki.
tök mindegy, hogy gianelli, bódis vagy leo vince mindegyik azonos kategória csak máshogy néz ki.
ha elkap a renőr, hogy nincs rajta a szűkítő és leveszi a rendszámot (már ha teheti) akkor visszarakod rá úgy viszed el vizsgára és följelented a rendőrt, hogy neked volt róla papírod.
ugyan bizonyítsa már be, hogy rajta volt a szűkítő vagy nem
Mindenképp rádolgozni,de megfelelő pulzusszám mellett!!(Konditeremtől,vagy futástól?)
Jó reggelt mindenkinek!
Találtam egy-két jó GSR videót, nézzétek!

http://www.youtube.com/watch?v...

A másodikat pedig Kykee-nak ajánlom, 160-nál tette le egykerékről...

http://www.youtube.com/watch?v...
syrus, izomlázra rádolgozás vagy pihentetés a célravezető szerinted?
Jó reggelt all!
Kérdezd ricardo-t!
hol , ki ???
Raptor
valaki készít valami " kisiparit " azt hiszem már itt is elhangzott a neve ?! most nincs időm vissza olvasni , emlékeztek a nevére ? elérhetőségére , mi volna ha őt keresnénk meg flottaként ?!
A Bódis is "E"-s és kivehető betéttel.

A gépek azok megvoltak a cégnek, ugyanis hasonló iparterületen dolgoznak régóta. A fejlesztés valóban került valamibe.
De hidd el, az a pár darab saválló cső és a perforált cső, amiből összehegesztik nem jerült többe....
Akkor pedig igen csak van haszon rajta.
oké , megkaptam
már válaszok is mentek
g0nzales , a mailt megkaptad ?
hol kapható ?
A képen lévő összekötő cső még 22 600,- Ft. De akkor ugrik a papíros, azaz már nem tudod vizsgáztatni. Illetve papírt adnak, de az első mérésen bukik a járgány. Vagy vizsga előtt vissza kell szerelni.
a katalizátort kiváltó cső is benne van ebben árban ? mert az szuper volna !
Azért ezt a "anyagköltség 10e, + munkadíj" kicsit erősnek érzem...

Nem mintha védenem kellene őket, de azért egy kipufogóban jóval több anyag van, mint amit látsz, nem beszélve a fejlesztési költségekről, az egyszeri beruházásokról (gépek, stb.), amiket mind vissza kell hozni. Jah és persze azé mindenki szeretne keresni rajta valamicskét.

Nekem a 50-70eFt körüli kipufogókkal ugyanaz a bajom, mint a 300 forintos virslivel.

Én továbbra is aszondom: kicsivel többé (121e Ft) Gianelli, "e" papírokkal, kivehető betéttel:
megfontoljuk !
g0nzales mail-ment
Skaccok én mentem ,mert már takarodónk van!!
Holnap is jövök majd folyt köv!

üdv all!!
Nekem sajnos az lehet,h zaccos,de majd meglátom mit tehetek!!