Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tedd fel az adatlapodra a lap címét. így aztán az olyan laikusnak, mint én, nem okoz problémát a megtalálása. de ezáltal itt is meg kell sűrűbben jelenned
Látom, páran már a fórumra is írtak. Valamit elbasztam az elején, ezért nem jelenik meg azonnal. Majd, ha időm engedi, újrarakom a fórumot és akkor működni fog rendesen. Rece apó pedig írt a chat -re. :) Működik az, csak senki nem volt fenn rajtad kívül.
Az új téma és a hozzászólás is engedélyezve lett, így most már láthatjátok ivecoslaca és Thebear hozzászólását. A naptárat a bal oldali menüpontokra kattintva lehet elérni. Az egyszerűség kedvéért kiírtam, hogy egyszerű naptár és bonyolult naptár.

Laca hozzászólását érdemes megnézni, mert rakott fel egy képet az avatárjára :)
elméletileg jónak tűnik. mibe fáj? vagy privibe is megdumálhatjuk gonzales(kukac)chello(pont)hu
Szombaton jössz a Steve által szervezett találkozóra?
Lemaradt a y asszony!!
A hangra csak kijöttél volna!! Az asszon majd szép lassan hozzászokik!! Jó esetben!!
bocs syrus, de az asszony basztat, hogy jogsi nélkül ne ugráljak, úgyhogy családi program volt. De amúgy sem találtál volna meg, a moci teremgarázson belüli zárt garázsban pihen, én meg a negyediken.
Na jo akkor joccakát majd holnap!!
Na mi van ki merre?Mindenki tákolgat?
Gino!
Gondolom csak jo idő esetén!Az már lové ha még a sofőrszolgálat is kell!!!
Milyen problémát?

Meg volt a vasárnap esti pucc-party?
Rendben van a tárolás, de én használni is szeretném!
Hétköznap minden reggel 6:15-re legyen a ház elött és este telefonálok, ha hazaértem és viheted a garázsba.
Hétvégén meg bármikor telefonálhatok és 15 percen belül a ház elött kell lennie, aztán majd szintén telcsizek ha hazaértem.

Megbeszéltük, syrus6?
Talán, de majd utánanézek.......
Szeva thebear!

Bakker jol kicseszté velem vasárnap próbáltalak megkeresni,de amint láttad nem sikerült!! Nem találtam az utcád!(bár a házszám nélkül amúgy is nehéz)
Ha véletlenül nyer, akkor úgyis felosztja egyenlő (és nem igazságos) részre a klánba. Meg tartanánk egy akkora ivászatot, hogy mászni sem tudnánk a végére.
Kykee!!

hétvégén is a nagyfaluban lesző?
Kívánni azt lehet, de hiába, mert xar a kedvem, vasárnap óta semmi jó nem történt velem, már csak lehetne menni, az kárpótolna mindenért.
De látom okoztak abolcskeiék neked is problémát
Jó estét all!

Gino!!
Én tudom a tuttit,de hülye leszek elmondani viszont segitek 1picit:1-90 között van az 5 nyerő! Ha véletlenül nyersz akkor 10%az enyém!ok
A motort még mindig szivesen tárolom neked ha kell!!
mi ez a marhaság?????
Király!
De az jobban tetszene,ha a hátsó lámpa helyére kerülne a dob vége és akkor legagalább 4 az egybn üvöltene!
Jó estét all!
Feljöttem pestre,mert állítólag a pestiek pesten vannak!
Igaz ez???
Nem nem!

Azt nektek kívántam!
Bakker családi házba akarok költözni, ki tudja a tuti lotto számokat?

Változott a tűzvédelmi szabályzat a házban. Most voltak itt a tűzoltók nemrég......
Nem lehet az épületen belül belsőégésű motorral hajtott jármű!
Ez azt jelenti, hogy nem tudom itt tárolni lent a házban a mocit.
A messzebb tárolást megtudnám oldani, de...... ha motorral akarok járni melózni jó időben, akkor itt kellene legyen a közelben.
Szeva! Mi vagy Te, útépítő?
Jó estét, jó szúrkolást!
legyen a bonyolult, az elején úgyis mindegyik az