Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez kicsit hasonlít a tegnap reggeli ígérethez.....
Most van a hajón ami Japánból tart erre.....
Elhiszem tesó!
A GSR szériában is nagy élmény, hát mégha hegyezed!

Meg van már a kulcstartóm?
Köszi!
küddd
a tengely végén van a jeladó!Nem érdekel mit mutat az érzés a lényeg meg az erő!csak leírtam az élményemet!naggyon komoly!
oké. 2125 ft.mondtam neki,majd bemegy.
és annak a fele!
Hy Kykee!

.....és még egy GSR-es kulcstartóval is!

Szerintünk neked mpst mégjobban csal az órád felfele az áttétel miatt.
De nem baj, tudjuk, hogy belevaló FightR vagy!
Vigyázz magadra és ne száguldozz !!!
250-el számolva az 4250 ft.ennyi?
17l
Nem szoktam ilyenekkel viccelni!tehát akkor nem,ezek szerint!
Hehe, jó vicc vót!
? liter a tankod?
Az dúrva!csak nyugi nehogy gond legyen!akkor motorozni sem tudsz?
ocsó és 5 perc!fél tank benya
Szia Kykee!

Köszönöm kérdésedet, megvagyok. A héten még szó sem lehet munkáról, úgyhogy még nem az igazi. Nem tudok ülni, pont ott vagyok felvágva, a varratoknak gyógyulni kell. De sétálni tudok. Azért jó lenne dolgozni, ebből nem lehet megélni.
munkatárs,kollega,arbeitmann,workpeople,ismerős.

nem nekem
kinek?
mennyi?
Szasz Laca!
mizu veled?jobban vagy már?
Szia kicsi Hidi!
Ha ezt tudom,hogy oda lesz a látogatás akkor összekapom magam és csatlakoztam volna!De én pesten voltam a barátnőmnél a 4kerekü hajabusámmal igy nem tudatm időben csatlakozni a csapathoz!
Ha gondolod a héten meglátogatlak!
Szerencsések!

Örülök, hogy örültök!

De tényleg!!!
Szevasztok!

Jól kiveséztétek a témát! Szerintem is nekem a nagyobb súly miatt ugyanakkora kanyarsebbességnél jobban ül a motor. Remélem minél többen jöttök az E-ringre idén! Én biztos megyek párszor! Ott legálisan kiélheti magát az ember, nem kell forgalomban.

Steve, szerintem tudok menni szombaton! Hosszabb utat nem tudnék vállalni, de a Váci úton ott vagyok háromnegyedóra alatt, annyit kibírok! Készüljetek és rettegjetek!
Jó napot jó motorzást aki nem dolgozik!
Gino!
Jövök egy tank benzinnel neked!Sajnálom,de elkapott a gépszíj szombat este és betákoltam az Edy barátnője férjével tetemes mennyiségű jégert!Elhagytam az agyam!Délután fél 2kor ültem rá a vasra!Még akkor is elég labilis voltam,de adtam egy kis adrenalin bombát az agyamnak!felmentem az M7esre és nyél!242km/hnál tiltott 5.ikben!a hatodikat nem tudtam megint kimotorozni a forgalom miatt!De erre hamarosan sort keritek!
Sziasztok!

Én készítettem róla is képet, de biztosan szarul sikeredett, vagy szimplán zavarban van és ezért nem tette fel.
Egyébként, tényleg köszönjük a vendéglátást. Jók voltak a storyzgatások is.