Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor tisztelt piacszakértő úr: SV 2003 1,25milla, TL 2001 1,35 milla na ez miért van?
SV ből annyit adtak el mint a sár. TL-ből nem
mit akarsz itt a múzeum szökevényeddel ???
Tarka , látszik hogy nem sokat értesz a piachóz , mindíg azt tartja jól az árát a használtból
, melyből sok van !!! lásd : VW-citroen ? mercédes-saab ? suzuki-nissan ? ! folytassam ?
Jó napot all!
Ginonak igazat adok!Igen az enyém is többet ér már mióta megvettem,mert benn van 20k és azt valamivel meg kellett mozgatni,tehát benyó ár!Meg az élmény amit nyújt az megfizethetetlen,minden másra meg ott a Mastercard!
Nem az MZ-re gondoltam a nevenincsben.... Az csak egy példa volt.
Raktam fel egy képet régebben egy motor formához hasonlító valamiről, ami akciósan 1.6 M volt!
Az ilyen kína és kimondhatatlan nevú kétkerekűekre gondoltam...
MZ nevenincs???
Tudod mekkora sportkirályok voltak anno?
Te is tudod, hogy tax árban semmi sem lehet eladni!
A kereslet és a kínálat aránya szabja meg az árat!
Nem mondtam, hogy féláron adta!
De nézz körül, hogy sok nevenincs kétkerekűt adnak ugyanennyiért! Pl. Új 125-ös MZ 1.7 -1.8 M !
Nem hiszem,hogy a suzuki ilyen gáláns lenne,hogy szinte féláron dobja nektek a gsr-t.
az ár pontosan ki van számolva,azért ennyi,mert ennyibe kerül+a gyár haszna.
Az én 2001-es gépem még mindíg 1,35 mill(tax szerint),mert kevés van belőle. 1,8 volt az új ára,ha jól emlékszem.U.e a gixer K1.
csak mert ha jól alakulnának a dolgok,1darabig elmennék veletek!!(idő..stb)Gondolom az időjárás nálad is bef.tény! Mikor indulna a menet?
Én nem kereskedni akarok vele!
Akkor pedig még többet fog éri, mint amennyibe kerül!
Mivel már most is bőven jobb ez a motor, mint amennyit kérnek érte!
De psssszzzt!
Nem kaptam. Még fel sem vetettem a dolgot itt. Csak ha nem sok meló lesz péntekre, akkor lehet nem jövök be.
Déli parton ....
naaaaa,ezt te is tudod,hogy így működik!
Igen, annak a békának a s*gge alatt, amelyikkel a magasban repül a gólya!
ebből következik,hogy pár év múlva a gsr ára a béka s..e alatt lesz.
Kaptál te is 1 szabadnapot?
Mikor indulnátok el és merre mennétek?
Sziasztok GSResek!

2006-ban ti szaporodtatok a legjobban.
Gratula!
Jaja....dolgozgatok.
Lehet, péntek lesz a zegi menet!
neem!

Gurulni,de nem nagyon akaródzik melegedni!! Veled mizu? Húzod az igát?
Uccu neki, mész mégis dolgozni?
Jó reggelit all!!

A mai napom tök jól kezdődött,a főnök dobott 1sms-t,h ma felment a munkavégzés alól!! Így itthon várom,hátha melegedik 1kicsit az idő és akkor uccu neki!!
A lényeg! A HANG! A kellemes porszívóhangból rekedten üvöltő vadállat lesz! Kötelező!

Nálam mintha alulról jobban húzna, de ebben nem vagyok biztos. Már elfelejtettem, milyen volt a gyári. Mindenképp javasolt a power commander + fékpadi teljesítménymérés és állítás, de ez soktízezer forintba kerül. Azonkívül katalizátor kiiktatása és sportlégszűrő sem rossz megoldás. Így együtt az egész biztos dob az amúgy sem kicsi teljesítményen! Tényleg, miért is kell megnövelni???
Szia!

A motor nem változik, ugyanaz marad!
Mivel a kipufogót cseréled csak le.

Szóval, vannak olyan kipufogók, rendszerek amivel a hangon kívül teljesítmény növekedés is elérhető!
Az egyszerűbb kipufogókkal csak hangzási különbség érhető el.
igazolvány ?
hello mindenkinek!nem tudjátok hogy a gsr-re ha teszek sportkipufogot mibe változik a motor??
elöre is köszi