Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én a bonyolultabbra szavazok, csak nem találom, hol.
Megszületett a naptár is. Szavazzatok minél többen arra a naptárra, ami szerintetek jobb. Ez alapján fogom eldönteni, hogy melyik legyen majd a végleges.
g0nzales ! 96-98 cm a derékbőség körbe mérve, 108 a hossz, de gumirozott hátul és ended pár centit ha híznál a jó klános túrák után
nekem a gyári jobban bejön.
Én maradok a Gyárinál egyenlőre , ha valakit esetleg érdekel odaadom a tel. számot !
Szia!

A mellékletben küldök Neked 2 képet a Bódis dobról.
Ezt kaptam a bódisról most !!!
Kaptam rá árat a gyártótól, de ez nem ugyanaz, mint amit Te
mondtál! :-)

A 2007-es ára a rendszernek 119.800,-Ft, én ebből kapok 10.000,-Ft
kedvezményt.
Azt meg tudom felezni veled, és úgy oda tudom adni.


Üdv.: Ádám
Sziasztok!

www.blacknet.extra.hu oldalon lehet nézegetni a kezdeti stádiumot. Megy a fórum és van chat is. Igaz, utóbbit valószínű hogy le fogom cserélni. Mindenesetre, a regisztráció működik. Fórumba beírni csak regisztráltan lehet, ezért amikor regisztráltok, valós email címet adjatok meg, lévén oda megy egy levél az aktivációs linkkel. A design sajnos még csak az alap, de hamarosan egy frankó designt fog kapni az oldal. :) A kalendár még nem működik jól, ezért azt még hekkelgetem. :D Jó szörfölést az oldalon.
Milyen múltkori????
Ehh, apróságokkal nem foglalkozunk.....

Ricardo, de bizalmatlan lettél!
Kapd Be !!!
Te nem télen vetted, bakker!
én már nem lepődök meg semmin. a múltkori mélyen érintett
ez már gyerekes lenne!!!
ezt nézed ki belőlem?????

Nincs benne a kezed?
Bammeg Mick tök jó a tükröd!Ha magyar forumra írsz akkor tanulj meg magyarul! Ne nekünk kelljen már Franciául! Még a magyart is törve beszéljük,nem hogy az angolt!
The grid of radiator is from Espace Tuning and the head of fork is well from S2-Concept
Zöldet nem találtam csak sárgát!
syrus biztos örülne neki!
Én írtam a mick-nek!
Hi Mick,
Please check the below link if you have difficulties with our language. I hope it is useful...
http://szotar.sztaki.hu/franci...
So, if my eyes working right, your radiator panels and your "windscreen" made by S2-Concept (ROCA)... We are the hungarian distributor.
Yes, that interests me, you can send the photographs to me on mickael1601@hotmail.fr

I make also parties of the site of reference of the GSR in France which east
http://www.gsr600.net/forum/

If you have questions to pose to me, to pose the months in English, I did not find of Hungarian translator.
Hi Mick! First week of March will be the hungarian bike exhibition in Budapest. One of our showbikes will be there a GSR600, with a lot of goodies. If you"re interesting, I can send to you some pictures after the exhibition!
Halljátok!
Ne hezitáljatok,küldjetek azonnal képet.
nagyon gyanús!
Lehet hitelt vesz fel a motorotokra!
I does not include/understand what you known as but I hope for that http://gsr-600.over-blog.com/ plait you, I update it daily, do not hesitate to send your photographs of your GSR to me, and I am in the search of sexy photographs in GSR and photographs of burn in GSR, send to me all your photographs on mickael1601@hotmail.fr

My GSR