Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hm ez az amiről reggel beszéltünk Na brávó
"A "meg a lámpa" igen drága....de a gig a lámpa még drágább.
"első villa, lámpa, idomok...." ha a lámpa, akkor valószínű a műszerfal is....
Nem azt mondtam, hogy gtk!
Ő kérdezte, hogy mi van ha az?
Ha gtk, érdemes a "saját szerelőddel" megnézetni a motor minimum javítási költségét( elemek hejreállitása, no fényezés ...) és ha megéri akkor "kivásárolni a motorta banktól! HA te vagy a felelős és persze ha van rá korpád! Nekem az autónál bejött!
hogyan lenne már GTK a kuplung kar meg a lámpa
Ha te leszel a vétkes, akkor értelemszerűen zsebből javítós az egész......ha volt cascod.....akkor kicsit jobb a helyzet, de nem sokkal. Önrész, leadás, beszer számla....stb.
abba is beleőszülsz
Szasztok! Mostt lett vége a motorozásnak! Peti tegnap hamar eltüntél a csepeli sztk elöl, arra vót dógom láttam a vasadat, de mentem tovább. jöttem visszafelé 5 perc mulva már sehol nem voltál!
Szia!

Ha te leszel a vétlen:
Ha gtk. lesz, akkor a bank lezárja a hiteled (ha hiteles) és másik biztosítója kifizeti a motorod kárkori értékét -roncsot elviszik-, a bank megkapja a lét, és ha nem fedezi a hiteled, akkor kéri a többit egy összegben. Ha többet fizet a bizti, mint a hiteled, akkor a fent maradó rész a tied.....ilyen nem igen szokott lenni.
Nem tudod manipulálni a szerviz javítási kalkulációját....nem lehet már kamuzni, amit kiírnak, azt ki is kell cserélni....amit nem írnak ki, azt nem lehet.
A kalkuláció után nem kötelező ott javíttatnod. Felveheted egyességre is a pénz a biztosítótól, de akkor gtk esetén levonják a roncs értéket, -ha megtartod-, valamint kevesebbet fizetnek jóval....amit cserélsz le kell adnod....számlával kell igazolnod, amit vettél...stb.
Egy nagy idegtépő ügy elején jársz.....
Sziasztok!

Már írtam korábban, hogy sajna volt egy perec a múlt héten. Eldobtam a motort ami megzúzta az elém kikanyarodó autót. Egyikünk sem ismerte el magát vétkesnek, várjuk a rendőrségi állásfoglalást. Ez sajna hónapok kérdése (1-3).
Ma kijött a másik fél biztosítója által megbízott kárfelmérő, hogy lefényképezze a motort. Nem trükköztem semmit, a valós állapotot mérte fel (első villa, lámpa, idomok, bukócső, kuplungkar...stb).
Az ember azt mondta, hogy az a köv. lépés, h kérek egy ajánlatot egy szerviztől a javításra és azt küldöm a biztosítónak.
A kérdésem az lenne, hogy milyen/melyik szerviz legyen az és hogy mivel járok jobban. Szóljon sokról a számla vagy legyen reális...stb?
Van vkinek tapasztalat?
Annyi fix, hogy ha nekem kell fizetni a javítást, akkor nem lesz pénzem márkaszervizben mindent újra cseréltetni.
Mi van, ha totálra veszik?
A zokni mennyi?
ez nem is lehet kérdés
meg volt a XVLXMC klán kv találkozó
Köszi! Nézelődök még egy kicsit, de én is jobban hajlok a GSR felé.
A következőt javaslom neked : Nagyon 1szerű,ki kell próbálnod mind a kettőt.................utána magad kell hogy válassz !

Nekem is a végén a Z 750 és a GSR 600 maradt és GSR lett a nyerő .Most is ezt venném , pedig eltelt több mint 3 év
Jó estét !
Egy GSR forumban megkérdezed hogy melyiket javasoljuk?
Sziasztok! Gondolkoztam, hogy veszek egy használt vasat, csak bizonytalan vagyok benne milyen legyen. A GSR 600 és a z750 között filózok.

Ti mit javasoltok?
Üdv!
Eladó a ruhám ha vkinek kell az szóljon!Kb 4 hónapot használt azt is csak szinte hétvégén!Texport Mugello púpos versenyruha!Kb 4 hónapos használt de zsir állapotú ruha!Új ára 150.000 ft.56-os méretű.
Ára:100.000 ft!
Gonosz vagy!
Még kocsival is csak 17kor idulhatok haza.... és amire hazaérek...lesz vagy 6......
Én szerintem mindjárt indulok hazafele....útközben lehetséges felveszek némi fincsi olajat meg ezt-azt...
Már csak unatkozom...szerintem meg sem várom a 3 órát....
THX Gino!
Nem vagyok teljeskiörlésű fan.....de néha becsusszan
Oks...figyelek rá!
Mikor megyünk motorozni?
A teljeskiörlésű cuccokkal vigyázz!
Többet árt, mint használ....ha egyántalán használ.
Ugyanis a magnak van egy belső héja, ami sokféle gombát tartalmaz és pont akkor a "legaktívabb", mikor a betakarítás történik. Na most te ezt eszed meg "egészséges" címszóval....
Sok helyen kimutatták már az ebből adódó betegségeket...főleg fiatal, gyerekkorban fogékony a szervezet rá...de fogyasztása egyik életkorban sem tanácsos.
Persze, ezt nem reklámozzák annyira, mint az ellenkezőjét...
Utána kell olvasni és kiderül a valóság...
Tiszta, fehér lisztből készült pékárú!
Teljeskiörlésű rozskenyér, 4 sajtos csirkével, és epres orbit rágó desszertnek meg egy nespresso fekete jegeskávé
fndi-nek üzenem, aki küldött nekem egy mms-t a 6 fogásos ebédjéről..... (kb. 6 fogásból megeszi az üveg uborkát + krumpistésztát )
Szóval én nem azt eszem, amit képen ideraktam...az csak álom.
Én már régóta szendvicsezek délben.... és nem fullos szendvics....zsemle és valami felvágott, de csak annak is az illata...