Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Időjárás Slavnica

Ezt nem hiszem el...

Nincs valakinek más időjárás előrejelzése?

Motopityu: Slavnica a szlovák pontos neve a helynek.
Na szevasztok és kérem a koordinátákat. Gino megbiználak segítségül azzal, hogy káderezd le a helyiséget.
előszőr a kanyarokat szeresd meg,,,aztán ha már abban is szépen biztonságosan gyorsulsz ,akkor élvezd a sebességet...

"egyenesben lassulok,kanyarban gyorsulok"
Én komáromnál mennék át. Nektek ot jó lenne talizni? Ti már reggel GO?
Mindenki maga huzza a gázkart,,,,,,inkább kevesebbet vállaj be ,mint hogy többet,amiben magad sem bízol......ennyi az alapja a motorzásnak....
Nem kiváncsi ránk csajozik 1000 rel
Mennénk,ha mehetünk....csak mikor van az indulás,mondjátok már meg Esküvön leszünk Szombaton és azért kell pihenni ennyi motorozás elött,,,,,főleg az Anikónak,,,,,pedig jól keni,csak azért füred-pest-szlovákia-pest-füred....nekem sem kevés,hát még neki...
Hozd a fiad.
Feltehetően és ezekszerint egyedül mennék utánatok.
Szerintem az ugrás végére érnék oda. Ismétlem sajnos egyedül. De még rá kell szerveznem. Szóval szeretném tudni szóvákul
a helység nevet.
Annyival kanyarodsz, amennyivel biztonságban érzed magad. Ennyi! Ne vállald túl magad... Nem kell utánnozi, menni a másik után.
Hello Oldku!
Polókra továbbra is igényt tartanék...köszönöm 2db fekete, 1db S-es,1db Xl-es,,,,,Anikó és Kykee felírattal.......köszönöm
Sajnos nem, de így kéne....
Egy motoros csapat haladásánál oda kell figyelni mindenkire és vannak szabályok, amiket be KELL tartani, odafigyelni.
OKSSS FIÚK!
Élmény Veletek dumcsizni, remélem motorozni is, és akkor is ilyen lükék vagytok mint most mert akkor kár lenne télleg 1km-ert is kihagyni

Megyek reggelizni aztán gyüvök. Az ingyen 4 csillagos reggelit nem lehet kihagyni
Pusza
Na de Annácska.
Én az elsők között leszek a meki parkolóban....
Mert az itt pont így szokott lenni.
100-120 az ok! de folyamatosan és szerpentinen nem tudom....de amúgy a sebesséet szeretem
Szia!

Még szép, hogy vigyázunk.... SEMMI HÜLYÜLÉS....szigorúan normális motorozás ! Remélem ezt a többiek is így gondolják!
A sor közepén menj és akkor nem maradsz le....a gyorsaknak kell hárul menni. Az elsőnek és a hátsónak kell ismerni az útvonalat. 2.-nak kell egy szintén utat ismerő ember, aki biztosítja az első utánhaladást pl. kanyarodáskor...keresztődéskor...elágazáskor. Aztán visszazárkózik az első mögé.
Én utolsó előtti leszek....
Jössz? TWO?
Jó reggelt!


Naná,,mindenkire vigyázunk,,,,,bizz magadban.....megy majd veled valaki,aki a vezetővel kapcsolatban van ha lemaradnál mert nem bírod,,,de bírod,mert szeetsz motorolni és minden kilométer kevés ezzel a bandával......

Mikor van az indulás és honnan szlovákiába?
Városon kivül?
Anna 100 120 OK?
Gino én csak 10 kor mennék. Jössz? Annát vigyük magunkkal.
Útvonal....útvonal....minek?
Ne te legyél az első...akkor csak menni kell a többiek után!