Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenki ! Levizsgáztam indexelésből !
Na ez ám a profi szervezés!
Csak hogy tartani lehessen az ütemtervet, tudnom kellene hogy ? db kv legyen készen 08 óra 00 kor!?
Ginonak egyedi lesz! Ő cukor nélkül kérte!
Ez most "egyenkávé " lessz,de kibírod szerintem!
Hozzám jöttök a bolt elé,itt KV val várlak,aztán innen Budaörsről átkocogunk Érdre,azt hiszem ez volt a terv
Miskolc felé nem akartok szervezni egy gurgulát ?
Eléggé lóg az eső..... na azé elindulok mégis haza....max lesz egy elázás....pedig nem is mondtak esőt...bammeg....
Ja, és enyhén szólva is jó idő lesz...
időjárás
Hú srácok kezd bonyolódni a találkozási időpontok és helyek kérdése. Én a Nyugatinál felveszem a negyedik ugrót - Sipi el tudtad intézni, hogy akkor csak két körben ugorjunk?

Szóval a találka helyeket egészítse, vagy javítsa ki aki tudja...
7.30 Cora (Budakalász?)
7.45 Nyugati
8.00 Budaörs CBA parkoló (Gekko művek)
8.20 Érd Tesco parkoló (nagy körforgalomnál)
9.00-tól Dunaújváros, repülőtér
Üdv mindenkinek!

Megvolt a 6000-es service Ipone olajjal
Nagyon finom lett tőle a váltó
Meg ugye van kilóméter óra...fordulatszámmérő óra....ezeket azért észrevetted eddig is, ugye?
feledeztem hogy van óra a GSRen
nyomogattam a gombot...és nida...egyszercsak ott vót...baromira megörültem
Már megint iazad van..... útálom
Igen, mert hirtelen pomázról gondolkodtam..nem a megyeri felől...
2 körforgi, de a lényeg, h.tudom hol menjek be és ki
Sok névvel? Nekem csak 1 van.
Ha a megyeri hídról jössz (miért jönnél máshonnan), akkor nem tudsz kihagyni körforgalmat, hacsak nem Szentendre felé akarsz menni.
Tehát 2 körforgalom után érsz csak a Mc-ihez.
TUDOM hol van ott a mc donalds FIÚK
megyerin fogok jönni, és onnan egy árva körfolgalmat kihagyok, és rögtön a másodikba megyek bele ahol az 1. megyek ki, és rögtön jobbra van a mc-i
odatalálok

Igen, bocsi Gino téged is belekevertelek
Még ismerkedem a sok névvel
Én nem hirdettem csoportos kávézást...
Kicsit belekeveredtél, mint macska a házicérnába.
Kijáróról beszélünk....tehát a második.
Nem útcsatlakozásról....
Gekko!
A jegeskávét, vagy a nagy habos capuchinot szeretem
Köszi előre is...
Fiúknak vigyek csokis muffint?
Jó van na.
Annyi név van.
Szóval igen. akkor fél 8kor Veled tali ott a Mcinél, és megyünk Gekkóhoz kávézni, ugye
OKS.....és K-Ö-S-Z-Ö-N-Ö-M...
Feladtam. Én 8 kor kávézom Gekkonál Budaőrsön. Ha te közben mágálsz Gino nál,,, akkor vele mész tovább
ÁÁÁCCCSSSIIIII
1 kérdés!

Akkor most meg vagyok híva kávézni 8ra vagy nem?
ha ien akkor sipi...val talizom fél 8kor és odaérünk kávéra ginohoz vagy nem, és egyenest menjek ginohoz kávéra? vagy mi van Skacok?
Ha a másodiknál megy ki akkor pont a szembeforgalommal találkozik,,,tehát marad a harmadik. Körforgalomban minden csatlakozást számolnak....a GPS is úgy utasít,,,,mert különben lehet gond. Tehát jól írtam. De részemről ennyi,,,,legyen igazad.
Nem vagy vidéki......csak messze laksz a várostól....
Sütiapi....az első körforgalomból már ki ment a cora fele....a kérdés a cora parkolóval kapcsolatban hangzott (írodott le) el.
Tehát jól mondtam....

Ha az első körforgalmat is nézzük, akkor sem jól írtad.
Ha a hídról jön, akkor is a másodiknál kell kimennie és utána be a belső körforgalomba, ahol az elsőn ki és egyből jobbra mekkiiii
Ha a harmadikon megy ki az első körforgóból, akkor megy be a városba
Helyesen:
Jó ladába bee...ablakot lee...könyököt kiii...egyesbe bee...nagy kirááály a hangerőőő....melletted meg ott ül őőő