Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na skacok,,,,sajnos ez van

Az idiotizmus ellen nem lehet mit tenni. Az oktató sokat kijár. azt mondja gyönyörű az út, és a hely. Az ugróknak kell dönteni,,,és akik még elkisérnek minket. Úgyis motoroztunk volna valamerre..
ST-t!
Meg a kis F....om!
Nincs gép Dunaújvárosban, az okosok kitalálják, hogy menjünk Szlovákiába, Én meg majd ott jövök megyek az ellátmánnyal mi? Persze.....
Nem gurulok ezerrrel, hanem kávét szolgálok fel!
De rendes vagy
Már elnézést, de szerintem ez is egy fantastic remekmű
Nem megkövezni
én is néztem, de úgy tudom nem nagyon van nekik normál méret...
Gratula!
Jó voltál fejfordításból is?
HI. Elvileg holnap mennék az M7 en a 170 es km szelvényig. A 7 en
lévő traf. mi a helyzet? Melyik a mérős? A nagy fehér doboz középen? Hosszukás fehér kamera? Vagy mi a fax?
Na rossz hír!

Dunaújvárosban nincs gép! Sajnos.

Lehetőség:1. Kecskemét 2500 méter Cesna.
2. Szlovákia Slavnyica,,,,,,,Bp. től kb 200 km. Gyönyörű vadragényes utvonal. Jó az út!
4000 méter L410 turbolt kicsi utassszállitó super gép.
szasztok
kinek szokott a Ráday elején parkolni a bringája? Ma is láttam ott a kékséget...
Későn érő típus biztos...
mé' 20 évbesen még áltiba járt
Áltiban nyomta az ugrándozást, mit nem lehet ezen érteni? Még 30 sincs a sütis bácsi!
20 éve? há mennyi idős vagyol Tee?
és én eddig meg simán letegeztelek? Ne haragudj....on Sipiapi-bá, de ezt nem gondoltam vóón.....ötvenvalamennyi maga?m ugye? és ezért bírja a sütiket mi? második gyerekkor,szokták mondani..... na Tiszteletem Sipiapi-bá,és bocsessz az eddigiekért is...
Hella.

Még az is lehet hogy felbukkanunk egyszer ott is, de azért a Miskolciak is vegyülhetnének, nekik is annyi Km mint pl nekem, vagy sütiapinak

gyertek ti is Dunaujvárosba, a reptéren motorokból kirakjuk a GSR 600 at és 1000 méterről le lesz fotozva és kilöjük a fotót az űrbe na és különben is Tomassa 10 percenként frissítők és szenvicset szolgál fel
Nem iszom sört. És ezt feletsd el! Légyszíves. Örömmel teszem! És mindenki másnak is. Nekem is jólesik végre kimenni. 20 éve nem voltam ejtőernyő közelében. És mint korábban írtam hosszú évekig üztem e sportot.
Ok... tényleg jövök egy sörrel neked már nagyon!
Jó lenne!
Tomi,,,, Kb. 1 óra múlva nállam van István. Elmondja a variációkat. Megírom....
Ez azt jelenti, hogy csoki barnák leszünk nap végére?
szóljatok a Macinak küldjön egyet
KÜldtem, de vigyázz mert szerintem a barátjával van.