Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb. 400
KM ben ez mennyi? , van az ugrás ? jöttök visszafelé és merre?
azon leszek,, de én csak próbálom összehozni a két oldalt, nem rajtam múlik. . a repülés macerás,,,sajnálom. de nagyon igyekszem összehozni.
akkor megúsztam? nemkell KV kat csinálnom?
Na akkor mennyi km et is kell majd gurulni tulajdonképpen?
Figyi. Ha eldől,,, és az oktató is vissza igazolja én mindenképpen kimegyek veled oda is.

De kellene a többi ugró is. Jani már kétséges szerintem mert apósának pont akkor van szülinapja.
Meg kellene kérdezni!

Vikit gondolom hoznád.
Sipi azért tisztázd le légyszi a pontos ütemtervet... nehogy délután 4-kor is még ott legyünk és akkor kelljen visszaindulni.
Ahogy néztem visszafelé az 577-es szerpentínt is útba tudjuk ejteni és akkor nem ugyanarra jövünk, ahogy mentünk.
Tankolni nem nagy dolog.....de tankolásról eddig nem volt szó. Csak, hogy megyünk ...meg jövünk. De hát annyi nem fér bele a tankba!
Ez az!
Találkozó lehetne Budakalász. Mc dönci. 3/4 8- 8 kor. Kávé,,,és gyerünk. normális tempóban.
Én meg tankolok neked visszafelé!
Az nagy sebesség....olyan úton
én is pont ilyennel repültem pápán, de abban bent voltak az ülések
Ez lenne az?

Azért bíztató, hogy 20 éve ugyanilyen géppel ugrottál... Figyi, én benne vagyok, ha a többiek is. 8-kor indulás, simán kiérünk és túrázunk egy kva jót.

Ja, a 3. perctől érdemes nézni...
Ha annyira nagy a gép...... felmehetnek olyanok is, akik nem ugranak? Csak, hogy legyen, aki kilöki a gyávákat....
bocsi pályán annyi, földúton 200
Aha, azt 1 métert a betonra?
Részemről okés Szlovákia! Úgy is teszt vezetek!
Akkor most utolsókból lettek az elsők?
Eddig a kalászi míting pojnt volt a legmeszebb a célállomástól..most meg a legközelebbi?
Tehát mindenki odajön? Akkor a mekiben kávézunk?
Ez a gép az Ugrottam ilyenből....Mega super!
aha és onnan már csak 310 kilométer
Az L410 es egy turboletes 18 személyes utas szállító. Kb. ugy kell elképzelni mint a filmekben. Ülések kiszedve, és a sik padlószönyegen heverészel,,,aztán usgyi.
Tehát sokan beférnek Ezáltal nem tart sokáig az ugrás. Kb. 11 re kellene kiérnünk. Esztergom felé kell menni.
Majd tankolok neked!
Messze van..... nincs annyi benzin a tankban, hogy elég legyen oda-vissza.....
Én nem mondanék le 1000 méterről, ha már rászántam magam, szóval Kecskemét inkább ne.
Szlovákia jól hangzik, túrázásnak is tökéletes lenne, de tudnál közelebbit mondani? Mikorra kell kiérni? (Ha 9-re oda is, akkor esélytelen, mert 7 előtt kellene indulni) Hol van ez a Slavnyica pontosan? A super gép mit jelent? Hányan tudnánk egyszerre ugrani?