Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fndi köszi a címet
basszus nekem a multkori cita felvonuláson a sokadik tiltás után állt meg, a Lánchid bejáratánál
majdnem bekaksiztam, a viz is levert hogy most mia p...a van
És sajna holnap nem gurulhatok Veletek
Next time,ahogy a művelt szovjet mondja....
Jó utat,vigyázzatok egymásra,és Boldog Szülinapot az érintettnek,és jó ugrabugrát! (ne felejtsetek egy "vörösbikát" is benyomni ugrás előtt.....biztos ami biztos,ezek az ernyők olyan megbízhatatlanok néha....
Jó reggelt!
Nálatok még hó van?
itt bekukucskálsz és látni fogod min kell csavarni! (ha jól tudom)
A 800-as alapjárat nagyon kevés. Tekerd feljebb kb 1300-1400-ra üzemmeleg motornál.
Morgen.
Az merre vagyon,,,engemet érdekelne majd!
a Z-billentyűm meg bekaphassa,,,,,nem vagyok írástudatlan
Szia kuksimanó!
Nekem is öcsimura van,,,,de ennek semi köze hozá,mivel az enyémen sem kellett semmit hozá állítani és már 2 éve fent van....1400rpm állittatsd a fordulatszámot,,,akkor nem lesz ilyen gond....semmi baja,nyugi
Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy mostanában üresbe hirtelen gázt adok, felpörgetem a fordulatot utána annyira visszaesik , hogy leáll! Ez mitől lehet? Lehet a GSR-en alapjáratot állítani? Esetleg alacsony az alapjárat? Olyan 800-as az alapjárati fordulatszám! Ha igen akkor hol lehet? Esetleg lehet az Öcsimurától? Nincs jól összehangolva a sportkipufogóval?
Jó cakkát
Abdul
Syrus
Viki
Sipi
hacak ( Zoli )
Tomas
Anna13 + 1 fő
Gino
Gekko ?
Efendi
NO de para
Hojti
Alex
Baripeti
Wasp
Gazsi? Ki az a Gazsi ? Ismeri valaki?
Erre elviszem a GSR klánt,,,beszartok,,,,,,,pazar a hely és lassú tempóban szerpentines utakon lehet szépen gurulni,,,,
Hejj de jót túráztunk asszonkámmal.....
cbr klub
Boldog születésnapot Abdul
Sziasztok!
Jó estét!

Abdul,,,Nagyon Boldog Születénapot kívánunk!Anikó & kykee
LÁmcsak, lÁmcsak, most ÉrtesÜlÖk: boldog szÜlinapot abdul!
AnyuÉk tudnak rÓla? elkÉreckettÉl?
nálam miért van megint kérdőjel?
Háj klánerek! Wasp nekünk jó a 7.15 téka! A bkakász cora városon át (tempo no forg) sZENTENDREI ÚT VALAHOL! A 2 gondolkodó bicskei + lesz ami lesz! Börs felé elindulunk, ha ott lesznek jönnek ha nem az Ő dolguk! Ti ott lesztek 8-ra és mentek én + könnyes szemmel búcsúzom! Egy Almádis látogatás lehet, hogy belefér, masjd +látom!
Abdul
Syrus
Viki
Sipi
hacak ( Zoli )
Tomas
Anna13 + 1 fő
Gino
Gekko ?
Efendi
NO de para
Hojti
Alex
Baripeti
Wasp?
Gazsi?

Üdv! Lessz még valaki? Vagy itt a végünk?
1-et értek