Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A riasztó 19e?
Hol van? Mellik az ? Ne titkolózz bazz!(Hú ez rímelt vazze! költő is vagyok
Pszttt. Ez mán nem publikus te!
Az bitos.......mert magad sem találod
Bi-Xenon

Ez a figura szerelte a mociba a riasztó! 19 ropi beszerelve! Csak megosztom az infót hátha érdekel valakit!
De bolond vagy!
Stjobockoop ?
Következőnél én istenemre megműtelek
Vettem. De feletsd el! 1 éves és gyengült a teljesítménye. Most cserélem le. Már ki is néztem a következő kiegészítő világítást. Olyan állat. hogy fényes nappal szétrobban az autó vicca pillantó tükre. ( mert nekimegyek )
Stroboszkóp
Sajnos nem.....te sem vállalnád be,,,,,4től esküvő,aztán lagzi,,,mértékkel,de iszom,,,aztán haza,,korán kelés,át füredről amládiba kocival,hazavinni a Kittit,,,vissza füred átöltözés és indulás.....fáradtan,másnaposan,kialvatlaúl,,,,,fel pest,,,onnan szlovákia,,,,dög melegben közel 600km ...még kimondani is szőrnyű nem lenne esküvő,simán mennénk....elötte nap felmennének anyuékhoz azt meg van oldva minden....de így
Nem is fogod,,te kis pejvejz
Sztroboszkóp,bocsessz( Virágot Algernonnak,mondom én....)
Sipike! Mielőtt nekiállsz a nagyüzemi herelövészetnek ,légyszi meséld el nekem honnan szerváltad,vagy honnan lehet szerválni olyan "szroboszkópos izét" amilyen a te vasadon van! Köcce!
nem látom a tökét
Akkor nem gurulunk együtt?
Főleg velem,,,3 túrát szerveztem,mindig elesett valaki
Még csak előkészület
Nem látom a tűzcsóvát
áááááá.az nekünk akkor kihúzva...6kor kéne indulni,előtte a lányomat még hazavinni és éjfélkor még biztos,hogy a lagzin leszünk.....5 óra alvásal én nem motorozom,,,,akkor majd a következőre elmegyünk,,,,,,Pesti régió több személy,egyértelmű hogy elöbb verődtök csapatokba még egy rövidke túra erejéig is,,,,,,én meg cak olvasom és szomorkodom,hogy milyen túrákról maradok/maradunk le
Kérlek! Tessék
erről beszélek én is.....én most pont így motorozom...még nem 100%-os a motorom
Jóó de magaddal kezd! Majd feltesszük a youtube-ra!
Ha ez az időjárás előrejelzés igaz ,,,,tökön lövöm magamat
Meg Gino-t is
8 órakkor Budakalász Mc dönci. De nem később.
.......