Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te minden áron körökbe akarsz ugrálni? Az sokkal későbbi feladat, ahol kijelőlt célpontra, kőrbe kell ugrani/érkezni.
Tervbe vettem, h utánuk gurulni. Kutyinak hegyilevegőt és szerpentint adni Én csak később tudok indulni mert 10 ig oktatok. Meg a fater szülinapját is átkellene tennem szombatra.
Én nem menni....én itt lenni, ahol nyitás lenni...az lenni tőlem 1 km, ami pikk+pakk.
Most néztem meg, az útvonaltervező szerint 220 km a távolság Budapestről (Esztergom felé), és 3 óra az időtartam. Tehát 8-kor indulás, 11-kor megérkezés, 2 körben ugrás (vagy egyben) és Tomassa ebédje az max. 3 óra és vissza is 3 óra (nem az ebédje! ). Tehát délután 5-re itthon is van mindenki.

A miskolciakat majd FNDI kiszámolja...
Te menni ,,nyitásra,,?
Nincs elérhetősége az adatlapján?
Holnap leszek.. mentem szunyókálni. sziasztok.
hacak ot el kellene érni.
Neki jó e a kinti ugrás,,, ismeri valaki?
tüzel mi?
üdv!
na jóccakát,menek alunni e,pixelesedik a szemem....
csá tesa

valami gond lehet a kutyussal, mert még mindig izzik a féktárcsád
Az oktató részéröl ok. a dolog.
De a repteret üzemelteti valaki, az ott lévő helikoptert más üzemelteti. És az meg kitalálta, hogy ha nincs megtöltve a kopter nem kifizetődő neki. ezért be se inditja. És sajna csak félig lenne a gép- 30 személyes a drága kávédaráló
Csá hombré!
Úgy néz ki menni....
nyugi, én is lebeszéltem már egy Dunaujvárosi talat aminek most löttek
Janit hívtam. Holnap délután ér haza. Megbeszéli asszonnyal és vissza szól nekem.
Hello GSR rajongók....




Tegnap koccintottam a kutyulim egészségére,tegnap volt 3 éves Imádom,,jó kis kutya


Kivel mi újság,minden okés mindenkivel?
Gino! Te menni hétvégén?
az nem sok.......de ez a dunaujvárosi story nem lett lebeszélve már? vagy időközben "elfogytak " a légijárművek? vagy csak a szokásos fasszopó genyó madzsarisztáni megbízhatatlanság,ugye? nem az van még véletlenül sem ami le lett beszélve?
Sipiapi ,tudom ,nem rajtad múlik,nemis Neked xól ez az ima,csak én naponta botlok bele ilyenekbe,hogyaza....
Majd csak fizetned a mekiben....de legalább megcsinálják helyetted
Miskolciaknak 280
Viki ok... már most indulna.