Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?

Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Mennyivel megy jobban tőle?
-"a kormány"
elíram kissé
Szasztok!
Drágámtól születésem napjára megkaptam a gsr markolatot Márcsak a kormány az új kormány kell közé
Mi van, holnap meló, hogy kussol mindenki?
kedden jó éjt
ha a holnapot +úszom akkor ott csináltatok valahol
Megoldottad a ződkarit?
Elhozhattad volna a műszerfalad....megcsináltam volna mire hazajössz.
holnap indul a wellness hétvége a családommal zsák ásztatás a dzsakúziba mocizás jövőhéten
Holnap délutánra marad még valaki józan? ....és gurul(na) valamerre?
Fehérvár-Veszprém összekötön tartottam! Egyesben!
Én lassan megyek MINDENÜTT!
14ezren..........
tartani kell a fordulatot és akkor tölt rendessen
3.500/percnél kezd előszőr tólni a vas! Addig semmi, nade 8.000 felett kezdődik a TÁNC!
Így vigyorgok olyankor a sisakban, 14.000-ig!
(Eggyesben! Hehe!)
Hi.


Találkoztam két db GSR kollegával Tatabány Szár elágazásnál
XXX-610

innen esetleg
Nekem csak alapjáraton megy 4000/perc alatt.....
2009.04.15.(szerda)08:00-13:00-ig Ha nem lesz hideg akkor megtartjuk az oktatást.Az oktatás tartalmaz elméleti és gyakorlati képzést. De főképp a gyakorlat lesz a fő cél. Nem az a cél, hogy Mindenkiből versenyző legyen hanem megfelelő RUTINT,TUDÁST szerezzünk a motorunk használatához.Ez évben tervben lesz HÁZIVERSENY.Csak az oktatáson résztvevők jelentkezhetnek. Kezdők ill haladok közt lesz megtartva.Haladó csoport csak akkor lesz, ha van rá igény.Minden hét szerdánként lesz oktatás!
Az oktatás ára 8.000.-ft/fő (tartalmazza a pályadíjat,oktatást)
Bővebb infó: 06203806360 www.tomtattoo.eu
MAX 15+1 FŐ! Ha nem férsz bele a 15+1 főbe akkor várlak a következő oktatáson! VÉLEMÉNY?
Az más, mert az átépítés, ezer darabra szétcincálva, mindenféle más-más keménységű habokból, plusz "memoryfoam", meg még gelé (Zselé), ami csillagászati. A Dígók arany árba adják. Fűtést csak a sajátomba raktam, de azt is minek. Ezek a motorok elektromos része nincs erre a teljesítményre méretezve. Így 4000/perc fordulatnál kezd igazán fűteni, de akkor az akku töltésétől veszi el az energiát.(BMW-nél ez más! Az bezzeg bírja!)
Üdv! Én csak a mintát találtam ki. Jócó nak kell gratulálni.Igen csak a külső lett áthúzva. És visszahajtott, vizzáró. Nekem az alap test kényelmes. A tied rettenetesen tetszik, kifogástalan-igényes kivitel ! De nekem sajna drága.
nekem kell egy minden féle képpen de még meglátom milyen és lehet hogy több db érdekel.
ha úgy lesz valami kicsi kedvezmény elérhető
A varratokat és a himzés alatti rész hogyan szigetelte az esővíz ellen? Mennyibe került ez az áthúzás?
Keddre készen lesz ez a himzés, legalább a polódon ilyen legyen! (Névvel, természetesen a hátán!)
Sipiapi!
Ezzel a külső bugyit cserélted csak le?
A belsejéhez,- kényelmi, ergonómiai szempontból, nem nyúltál hozzá? Gelé, vagy valami mást?
Mutatós! Gratulálok!
Jövő hét laza lesz!
Csüt, pént lengyelbe kellene mennem ülések miatt tárgyalni! Ez lenne egy f..sza túra! Na? Ode 585, meg vissza egy kicsit hosszabb!
Tomassa Dr! Ott menni kell ám! Hegyen völgyön és nem hölgyön!