Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott volt pedig....rakott be képet is nemrég...
szió hiányoztál a múltkori gurulásnál
Nekem tetszik!
helló bébi,,,,,
akkor ha felszedtem az új milliomos pasimat bejelentkezem egy ilyenre...
ja nem ! a vigyor az arra szólt,h megelőzted a kérdést!A második csak kiváncsi!A harmadik...cidri,nehogy sokk legyen!
igen, ez jó! én is ilyen ajánlatokat kaptam tavaly mikor körbeérdeklődtem kárpit ügyben
az sok...
Gino. Nem konkurencia harc. Csak én ezt tudom megfizetni. Igen bárkinek segítek. Hímzéssek együtt 12.800 pénz.
Most számol!?
na mi az tán nem ideillő a kérdésem ?
ez már csak 1 ilyen világ!
Micsoda konkurencia harc....
Nékem tetsz!nadon is!
pénzben mennyi
Van rá lehetőség másnak is?Gondolom kedvezőbb árfekvésű?!
Ha valakinek tetsz szójjon. Himzéssel együtt max 2 nap. Megbeszélt időpontban.
Jó estét !

Span86 fényezőt tudok ha kell .
Mondtam, hogy kérd le a hiteltartozásod. Számoltasd ki mindennel együtt....alapból. Ha gtk. még mindnig le lehet húzatni ezt-azt, hogy beleférj a javhatárba. Ha nem kell a roncs, akkor a biztosító a kárkori értéket fizeti. Ez vagy elég a hitelfedezetre, vagy lesz egy kis különbözet. Ami meggondolandó, mert utána mégis csak egy új, hibátlan motorra tudsz ülni. Szóval említettem, hogy ha bele kell szállnod kicsi pénzzel, akkor a hitelt rendezd -ha nem elég rá a kárkori érték- ne a javhatár és a tényleges jav költség között is van különbözetre fordíts pénzt. (most meg különösen jó hitelt felvenni...)
Nem ezt egy bőrös cimborám,,kitaláltam hogy nezzen ki,,,ő segített. Semmi faxni. A szivacs maradt, csak át terveztük.
Nadon zsuker!
Na ennyi.
Ezt is az oldkluék csinálták?
széééép!