Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Eladó lenne 1pár bukogomba GSR feliratú. 25000.-ft
Figyi bazeg,,,egy keréken! Kétkeréken már nem megy
igen,,,szivacsol is.
Nagyon szééééppp, ettől jobban kanyarodik is ugyi?
Helló!
Szép is! Mié csodálkozol? Csak új huzatot varrt vagy tud variálni az ember a szélességén is egy kis anyagpótlással?
Hááát ja!
Ba----meg! Másnapos vagyok, pedig nem akartam. Este bor és pálinka fesztiváloztunk!
Gurulok én is de csak a kötelező családi megjelenésekre lesz időm elmenni! Este meg Kiskunhalason van jelenésem, de oda kocsival kell mennem! A "főnök" megmondta!
Helló pacákok Tegnap híztam 3 kg-ot. nagyon sokan meg csodálták az ülésemet És egyhangúan tetszett mindenkinek
Minden ok, lassan indulni is kellene gurulni...
Helllo Lotto!

Még nem, de ha valaki megvenné akkor megválnék tőlük. Mi van veled?
Minden ok?

Jársz már melózni a vassal?
Hello Tom,
Lecserélted a gumikat? Mit vettél helyette?
Szia Mindenki!
Oldkul! Bármikor! Nekem jó a jövő hét is a túrára!

Dixi: Mondjatok egy árat a gummára! Gondolom párban kell?!
Mindenkinek Kellemes Ünnepeket,és jó gurgulászást.
Én lassan el is indulok,hogy időben rotyogjon a bogrács
Egy haveromat érdekelné.
és milyen árat tudunk kialkudni?
Hahó mindenki! Kellemes húsvétot, egyetek igyatok jó sokat! Vigyázzatok magatokra! Gyerek meg van gyógyulva, úgyhogy go Bogáncs 3 nap pihi ! Csá kedden
Tomassaa Dr.!
Semmi baj, de azért engem lenyűgözött a komáromi "Monostori" erőd. Azt hiszem, hogy el kéne menni és megnézni nektek is.
Ha valamikor egy egynapos túrát tudnánk csinálni, akkor még két dologgal összekötve,- Neszmély Borgazdaság és egy vőlgy - nevét nem tudom, de odatalálok - lehetne hosszút gurulni!
Ez az! Benéztem az előbb!
Dixi!

Van nekem is gummám! Bridgestone Battalax BT014-es gyári gumi.
2200 kilométert gurultak.
" Csak mondom" ha érdekel......
Fasza lehetett!
Oldklu!
Ne tessék árulkodni, (tudod nem lesz piros tojás a csajoktól) kicsit elbaszarintottam az időt délelőtt! Azért bánom, hogy kimaradt!
Ellenben egy ku......va jó kerékpározás lett belőle a városban, szabadtéri kocsmáról-kocsmára!

Ma remélem már gurulok megy jót!?

Kellemes bla-bla-bla!
Sziasztok!

valaki árult pár ezer km-t futott gumikat,meg van még?mert lehet érdekelne,persze korrekt áron
Bocs hogy nem olvasok vissza.talán így gyorsabb!
Mindenki elfelejtette a jelszavát, hogy nem tud írni?
Jó Estét és Sok Nyulat Mindenkinek!
317! KM.
Reggel Komárom, Monostori erőd! Klasz volt, ez a CCCP legnagyobb középeurópai lőszerraktára volt 1998-ig!
12.000 vagon cuccot vittek ki, amikor elmentek. Aztán szlovákia, motoroskocsma, kaja ! Túlodalon végi Szlovák Gyagmatig, onnan a szokott úton haza!
Dr. Tomassa azt mondta, hogy gyön, 12,30-kor még gatyában táncolt odahaza!
A belsejét teljessen koppintottuk. A véget kicsit elkruta a szakim egyenessen jön a végén ki a csö, nem hajlitotta meg. Majd reparálom, és akkor küldök képet.
A sound az fenomenális lett.
Boldog Nyulakat Mindenkinek!

Király...!
Képet küldhetnél, hogy milyen lett belül...és készen fent,
Gino!
Megvolt a mütét.
Király lett a Ginomura hangja! Köszönök mindent.
Ja tényleg nem volt egyszerü, föleg a szétbontása.