Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Ricy!

Ha csak gurulsz, az nem baj....de a rázós macskakövön nem jó menni a mamával.

für ricardo led nincs, elfogyott és nem is lesz.....még jó, hogy nem is kell
Csá barik! Attól függ mekkora poci? Elfér köztetek oder nem? Észnél legyé má! A család mindenek felett!
helló nép!

HELP! HELP!

van-e itten olyan orvoslásban jártas motoros személyiség, aki mellékesen orvos?

azaz: szerintetek káros oder nem káros várandós kismamával lájtosan gurulgatni csak ide és oda? (természetesen tudom, hogy akko má igen káros, ha meglett a zakó)
őrültség? és felejtsem el?

Gino! a leddel kapcsolatban: nekem nem kell
én az alumínium alsó lengővillára gondolok, ezek szerint nem az kell?
Üdv !
Nem is tudtam, hogy Dájhácsú kúrnak ilyen a műszerfala....
Neked az egyedi elgondolás lesz....csak hozd, amit hozni kell.
Piros nincs itthon, de amúgy is próbálgatni kéne....mert a mutatónál lévő ledek valamennyire belevilágítanak a szám skála felső részébe. Ezt kellene kipróbálni, hogy mennyire színezné el a piros a számokat, ha a többi helyről fehéret kapna.
Igaz! De ez szervezett, félpanzióval meg aprőságokkal. Szervezéssel. (Alpintours 6 napos Alpokbeli túrájáról beszélgetünk.)
6*40=240, már meg is van a szállás.
6*20=120, reggeli, vagyora
Egy kicsi belépő, ez-az, és 400.
A szervező is kers, hiszen, mert ő a vendéglátó, ólcsóbban kap mindent, vagy jutalékból részesedik.
Hí! Alkatrész miatt privátban hívj, segíteni szeretnék!
20/9325999
Majdnem ugyan az!
Jó estét! nekem is fehér kéne
Fehérre gondolnék piros mutatóval
A kocsimba is ez a színösszeállítás, voltak itt a fórumon képek fehérről. Ilyentetet szeretnék!

Milyen színű kell?
Egy Suzuki tank? Nekem van egy 1.3-as Suzukim is....és nem busa.
Ginobá! Leddel együtt, egy tank-1 liter?
Mondtam, hogy mit csinálj!
Szép napot all!
Te és mi az amit nekem adtál?
30.
Azért "nemnézte",hogy ne kelljen totálkárra venni,és lezárni a hitelemet.
Maci:mennyiért adod a segédvázat ha ugy adodna?
Ugye?
Vigyázz magadra és gyógyulj.
Na és ezennel Boldog Nyuszit kívánok Mindenkinek,most elmegyek rokonlátogatni,csak jövőhéten leszek . (ha nem pusztulok el ebben a lázas mittudoménmiben)
Jó ezen a fórumon lenni,mintha az ember második családja lenne,mondjuk itt ez kicsit összetettebb,de köszönöm hogy itt lehetek

És nem genyózni meg cinkelni,mert visszaolvasok ám
Amúgy a gyári rendszám a gsr eken nem derékszögben áll a földhöz képest ugye? Na és mondom a rend éber őrének hogy "derékszöööög? -az nem lehet!" kérdi "mi az hogy? miért nem lehet?" erre mondtam neki hogy a föld kerek,tehát amíg ezt a teóriát valaki nem buktatja meg,vagy nem cáfolja meg,addig soha nem lessz "derékszög" bármennyire is függőleges a rendszám...... (nagyon röhögött és azt mondta hogy menjek a picsába gyorsan(gondolom a megengedett legnagyobb sebességnél Ő sem gondolhatott gyorsabbra
legalább vannak rendőrök akik nem a motoros izzókészletének,meg a rendszámnemzárbederékszöget a földdel izére vadásznak hanem irtják a férgesét
És ez tényleg a szívemből szólt,uff