Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az én gsr-emnél is már egy ideje észrevettem ilyet, azért néha bosszantó tud lenni.
Tegnap Csepelen innen járt valaki fekete kutyulival A papírgyár és az őemvé kút között láttam
Jogos. Féknek lennie kell és működnie is kell.
Szia. Ez a te gépednél is igy van? Az igaz hogy ezt csak sik uton valo haladáskor vettem észre. Megprobálom enyhe emelkedön felfelé akkor nem szabad jelentkezni ha igaz.
Misi.
hatóság alatt a kormányzati szervek és magasabb szintű vállalati érdekcsoportokat értem bár a kettő egybefonódik
A haveromat megbüntették 15.000 ropira mert fixi biciklivel tekert haza!
Az olyas fajta pályagép amint folyamatos a hajtás és a pedál forgása! Azt vádliól fékezed ha meg akarsz állni
sztem meg a hatóság sokszor = legális maffia és az átlag ember nem jöhet ki jól mégha ő az áldozat akkor sem
Azért találták meg a francia csajt is a dunában mert sok a térfigyelő kamera..
Itt az a szomorú hogy megcsinálták a bűntényt és letagadták és megúszták.. Egyedül hazafele gyalog milyen büntetést szabhat ki rád a rendőr? Gyorsan szaladsz vagy mi a tök?
hát nem tudom számomra hihetetlen az egész sztori, pedig van képzelőerőm nem kicsi
és nem hinném hogy a nyomozó hivatalt nagyon érdekelte hogy kikazok a rendőrök ez nem sima biróság volt hanem katonai és ott utálják őket elég rendesen
vazze!
Tényleg!
láttad "Az örökség" c. cseh etalon filmet na abban van egy duma: "én sem láttam a maga picsáját de attól még elhiszem h van..." szóval nekem nem kell bíróságon bizonyítani egy ilyen sztorit mert ott is le van minden zsírozva. mint minden ebben az országban...
még csak április van
furcsaság... az egész élet olyan... fura nem bosszankodom, bosszút forralok az egész más
igy hogy nrem tudták be bizonyitani hogy megtörtént most már muszály kitartania végsőkig mert külömben hamis vád lesz és naon nagy bajban lesz
Szeva Csajszi!

Milyen furcsasággal hozott össze az élet mostanában? Bosszankodsz még?
aha, és biztos a volt főnököd is ott volt
sajnos a lányzó a volt főnököm rokona. és valóban megtörtént.
Hi!
Meggyógyult a www.raam.hu
www.raam.hu/tomi
miért te ezt elhitted ne nevettes már
Budapesten ahol százával ezrével vannak térfigyelő kamerák, ip alapú kamerák stb. ugyan már ráadásul 5 fő cöcöcö
gondolj már bele
kicsit bosszús volt a csajszi a biri miatt és gondolta majd most alátok rakok, csak nagyobb ügy kerekedett belőle mint amennyire a menyecske számított
Ez a hajtáslánc nagy holtjátéka miatt van, konstrukciós hiba, ezzel együtt lehet élni
Akár! Vagy MSN!
Szia. 2. 3.4. fokozatban lassu folyamatos haladásnál.
Rendben.
404-re?
Nekem mindegy! Amikor szólsz, hogy neked jó!