Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen
elfelejtettem a linket betenni,lázas vagyok nem kicsit.....
http://www.stop.hu/articles/ar...
Maci,ez a szenzáció,amiért "baglyoskodtál"?
Tapintat vénember, tapintat.......

Ja és persze sérülésmentes a segédváz.
Jaja, van hátsó segédvázam. Ha kell szólj.
Mi az, hogy nem foglalkozott dolgokkal, amik alapból és azonnal, szemmel láthatóan sérültek?

Érdekes egy szakértő volt....


Mutattam képeket az enyémről, azt ránézésre gtk-ra mondta....és az is lett volna bőven, de én pár dolgot lehúzattam, hogy ne legyen az.

én meg Photoshop-al átváltoztatom...
De nekem van ám Garfield-os zoknim...
Jaja, nekem is kellett kérni a márkaszervíztől egy hivatalos árajánlatot a javításra és el kellett küldeni a kárszakinak...
Áh, dehogy!
Na jó...elárulom a technikám.
Leragasztom a kívánt színű szigetelő szalaggal.
Egyébként én szebben rajzolok, mint amilyen színes!
Mert neked kissebb a tankod...
Amu neked nagyobb az esélyed, mert Ő is BP-i...
Az egész elejét felvette,telokkal együtt,segédvázzal nemfoglalkozott.Még a tankkal se foglalkozott.
A kárfelmérő szerintem csak saccolt, amit mondott az nem hivatalos állásfoglalás..
Macinak van hátsó segédváza szerintem (legalábbis én eladtam neki)
Kereskedésbe menj be és kérj egy komplett alkatrészlistát mi mennyibe kerülne. Ha ügyesen forgatod a pénzt akkor még jól is jöhetsz ki belőle. Neten lehet azért találni használt jó alkatrészeket, (teló stb) szóval számolgass keményen..
Hmmm...helyszínen a kárfelmérő nem szokott árakat mondani...vagyis nálam 2szer nem mondott, hanem utána jött a papír...
Te is neoluxal szoktad átfújni?
De azért van ez mert neked is GSR-ed van..
De én gyorsabban nyalok fagyiiiit...
Nagyon nem kell várakoznia...

Tomassa!
Nekem 1 literrel kevesebb is elég!
Bontott cuccból igen.
Csak, a bontásra ítélt motorokn ezek általában sérültek, amik neked is kellenek.
Műszerfalat felvette? Segédvázat? Komplett elejét?
Gyanús, hogy a helyszínen tudott árat kalkulálni. Szerintem nem volt tisztába az árakkal...
Csak győzd kivárni mikor...
Mondjuk 1 tank benzin? Mármint nem egy tankot kéne megtankolnod, hanem a GSXR-emet...
Bármilyen meg lehet csinálni...attól függ mit rax bele...
Nekem nincs tarifám...., egyéni elbírálás, megoldás,egyesség..van.
Az én apukán meg úgyis erősebb, mint te!
No szevasztok.
Megvolt a kárfelmérés,nemvette totálkárra,azt mondta olyan 900ezerrel számoljak,amit a biztosito ad javitásra.Elvileg annyibol kijöhet?
Nekem ingyen egcsinájja. Ha te is vállalod reklámozlak cívesen
Jó napot! Kíváncsi vagyok mennyire jön ki a GSR műszerfalvilágítás csere fehérre!
És te mennyibe csinálod? Csak hogy olcsóbb tudjak lenni mint te... Amu én is bármilyen színben meg tudom csinálni, sőt, még színváltósra is...
Bocsika. De itt a kaja a lényeg. Nem szándékolom megbántani. Az ő dóga eldönteni zavarja e?!