Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is csak Tb. tulsó feléig mentem mert ott már szakadt az eső és vissza fordultam pedig tervben volt egy Turuul háturul meg egy Tarján előről
neki csak a hátsó kellene,és olyan 15 körül?!+ - 1-2 ezer?
Szevasztok klánerek.

Maci:Fotozd már le légyszives a segédvázat.Elöre is köszönöm.
Szia Gino!
Itt vagy? Ha vennék egy gyári dobot, (HA) akkor mennyit érdemes érte fizetni (reális ár) és mennyibe kerülne egy kicsit megmorcosítani a hangját?
Helló mindenki!
Megjöttem(tünk), végre itthon! A motorozás kimaradt sajna, de sebaj holnap is van nap.
Én sem tudom mit kérjek érte, de most még csak 2200 van benne, ahogy megy az idő úgy gyűlik a kilcsi is!
Találjatok ki egy árat rá, valahogy megegyezünk....., ha mégsem akkor legurulom én.
naaaaa picit lelépek itt +punnyadás van király helyen vagyunk
Helló Ginó! Te mennél vmerre? Láncot kellene fújnom.
Na megyek motort mosni azt elindulok valamerre!
Km-ben gazdag délutánt mindenkinek
Én mondtam neki hogy párba vegye,de ő neki csak a hátsó kell
persze ha úgyis el adod.
Árakkal nem igazán vagyok tisztába
Szia!

Hát azok mi voltunk az elágazásnál és az én rendszámomat sikerült leolvasni
Gondoltam hogy te voltál az,így ruhából,motorból ítélve.
Tegnap csak Fehérvárra mentünk,mert arra nem volt felhő és eső se.
én ezt máshogy ismerem mint a borosüveg vagy mint a róka.mert a borosüveg mindig be van dugva,a róka meg a lába közé veszi a farkát
amúgy tegnap én is motoroztam,Sümegen voltunk.Már egész jól vagyok hogy megcsípett a darázs,a sisak is feljött a fejemre
óóó,köszike
Sziasztok! Mindenkinek Boldog Nyulat és locsilocsi a Csajoknak!
én is gurulnék ma ha van vkinek kedve irjon most.én fertődre gondoltam vagy valami hasonló irányés kb olyan 11-12-órai indulás,cél környékén egy vattacukor meg egy falat török méz aztán gó hazaaa!
igazad van,de miért menekül a motoros gyorsan ment nincs jogsi forgalmival van valami én +állnék és vállalnám a dolgot........én vok hülye kellemes húsvétot mindekinek!tipli Zalakaros (kocsival) szerdán este
Kedves Hoji és hayabusacsaje

vegyétek úgy hogy meglocsoltalak benneteket. nem fogok tökölni, nektek nem kell hajatmosni, nekem nem kell hozzá kölni
Kellemes Ünnepeket
Jó reggelt !
Tegnap peca Gyúrón,ma bringázás Tatán,a moci meg pihen a garázsban. Kellemes húsvétot mindenkinek!
Hallod a hortyogásukat?
Ezek délig ki sem teszik a kereküket a takaró alol!
Üdv!
Jó Locsolós Reggelt Mindenkinek!

Hát az egyik szemem sír, a másik meg vigyorog!
Ha nem lett volna az a baleset az üldözés során, akkor tréfa, így nagy gáz! Ha mégis megfogják később a motorost, akkor a vizes lepedőt is ráhúzzák, példát kell statuálni,- alapon! Hozzáértők véleménye?
A rendőrnek fel kellett volna mérnie, hogy az üldözés meddő vállalkozás! Lakott területen pláne!
No Para! A Te gondolatod?
Jó reggelt!
Holnap, locsolás reggelén mindenki jegyezze meg hogy hogy ébredt?
Mint a nyuszi?
Mint a róka?
Szóval?
Rövid farokkal, vagy hosszúval?
egy gondolatnyival