Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ilyen képeket kérjük mellőzni tekintettel Hoira. Köszi....
Amatour ! Kedvezményes 340 € húsvéti akcióban nem megyek sehová! Pént befizetés előre.
200 euróért szervezek 6 órás balatonfelvidéki túrát.....
Mindig mindenki csak eszik eszik eszik
Oldklu, ahogy itt gondolkodok ezen az Ausztrián sok az a 400 EUR....6 napra napi 40EUR van 3 csillagos panzió mindenfelé, csak szrvezés kérdése. Útvonalat is tervezhetünk a netről, pl. motorosturak.hu. De ha nem ragaszkodunk a panzióhoz akkor sokkal olcsóbb a kemping......én valami ilyesmin gondolkodnék, de csak júliusban. Majd leírom mit számoltam, és megbeszéljük.

Más. Bementem a nemzetközi zöldkártyáért az Allianzhoz. Kiderült, hogy nem vontak le biztosítási díjjat, így április 2 óta nincs érvényes kötelezőm..........
Csakhogy nem mindenki pesti ..volna..lehet valakinek a srác közelebb volna..
Ha régebben is benéztél volna, láthattad volna, hogy nekünk ez már nem újság...volna....és ha a sok volna nem volna, akkor nem ismételnék ennyit..volna....szóval nem lehetlen számunkra megoldani...volna.....és én tudok több színt is, nem, csak kéket...volna....köszi azért....volna....szevasz....volna....
Jah, és a képek!
Sziasztok! Mivel nektek is ledes a műszerfalatok ezért ide is beírom hátha akad akit érdekel. Lefényképeztem a GSXR-em műszerfalát, narancs amilyen volt, kék amilyen lett. Akit érdekel keressen mail-ben, ott az adatlapomon. Olcsón megcsinálom.
Én nem vagyok útépítő.
Tudod, ahogy írtam....ne szólj bele, ne variálj, hagyd.
Majd a számolás után mond valamit, akkor lehet gondolkodni....amikről írtam neked.
Szevasztok klánerek.
Várom a kárszakértöt,szurkoljatok nekem!
Köszi
Ez most sajna kilőve nekem egyenlőre. De nem hangzik rosszul, csak a 400EUR+a többi most nem fér bele.
Majd gyere mögöttem, akkor én fújok a szondába!
Üdv!
Korai az indulás Akkor még másnapos vagyok!
Egy vegyes felvágott a "motorozz.hu"-ról. Engem a vár érdekel igazából!
Kikkel lenne a Komáromi túra?
Szia! nagyon örültem Neked így is!
Jó, ha "jegyzik az embert" a barátai!
Sajna, melózni voltam Lengyelo-ban. Éjjel 2-kor értem haza.
Lassan szervezni kéne a Lengyel túrát! Hétvégén?
A locsoláson kívül? Tudom, aki nem nős, annak van ideje motorozni!
(Szombatra bejelentkeztem egy mocis túrára, megnézni a komáromi várat.)
Jó reggelt!
Oldklu! Így látogassalak meg még egyszer! Csavarogsz, külföld stb...?!
Tóth István (Topi)
6271 Uderns / Zillertal
Pfarer Karl Mayr Weg 9.
Ausztria
Tel: +43 (0) 676 4846 541
@: topi@alpinebiketours.eu
WEB: www.alpinebiketours.eu
Skype: topi.zillertalinfo



Üdvözlöm Tamás!

Köszönöm, hogy felkereste a honlapomat és örülök, hogy az ajánlatban szereplő túrák, illetve az Alpinebiketours.eu kínálata elnyerte az Ön tetszését. Mint azt az ajánlatunkban olvashatta, túráink az Alpok jelentős részét, illetve vidékét érinti, így a motoros élmények mellett, ismerkedhet a vidékkel és tapasztalatokat szerezhet az Alpok világáról. Gondosan megtervezett útvonalak, apró programokkal színesített túranapok várnak a hozzánk érkező motorosokra.

A Tridays motoros fesztivállal egybekötött túra alkalmával Pinzgautal-ban lesz a szállásunk, nem messze a rendezvény helyszínétől. A túra 2009.06.22-től 06.28-ig tart, mely keretében ellátogatunk Zillertal panoráma útvonalaira, a Timmelsjoch és a Großglockner véget nem érő szerpentinjeire, felkeressük a Krimml-vízesést, a Nockalm-panorámaútvonalat és végül de nem utolsó sorban ellátogatunk a 4. alkalommal megrendezésre kerülő Tridays motoros fesztiválra. (A túrazáró vacsorát a fesztivál helyszínén fogyasztjuk el. Angol söröcske, Steak...)

Közepes nehézségű túraterv, jó néhány gyönyörű panorámaútvonal és természetesen Tridays... egy igazi motoros kirándulás!

A kiutazást össze szoktam szervezni minden alkalommal. Mikor már kialakulóban a létszám, felajánlom valakinek a csoportból, hogy vezesse ki a csapatot egy jó darabon, majd az utolsó száz kilométert együtt tesszük meg a szállásig. Az ezt követő napokon pedig Én személyesen vezetek minden egyes túrát.

Érkezés: 2009.06.22.
Hazaút: 2009.06.28. (Reggeli után!)

Tridays 2009

Az ajánlatban szereplő 6 napos túraajánlat (Tridays 2009) 390,00 €uroba kerül személyenként, mely a következőket foglalja magában:

Az ár tartalmazza:
• 6 éjszaka félpanziós ellátással
• Üdvözlőital
• 1 × tiroli fatányéros uzsonna
• 1 × ebéd a dél-tiroli túra során
• Túrakártya (3 panorámaútra érvényes)
• 3 napos belépőjegy a Tridays motoros fesztiválra
• Magyar nyelvű túravezetés
• Túrazáró vacsora
• Térképek

Saját zsebből:
• Benzin, parkolásdíj, utasbiztosítás, személyes fogyasztás...
Ez a túra egy kicsivel drágább, mint a többi, viszont tartalmaz egy túrakártyát, mely érvényes 3 panorámaútra, illetve egy 3 napos belépőjegy is megtalálható a csomagban...
A túra részletes leírását a következő linken találod:
http://www.alpinebiketours.eu/...

Azonban, ha Ön is társaival, motoros barátaival szeretne együtt túrázni és legalább 6 személy jelentkezik a túrára, akkor a túraidőpontot Önök választják meg, így akkor érkeznek, amikor szeretnének, ahogy idejük engedi. Még egyszer hangsúlyoznám, ez legalább hat személy részvételétől!


Remélem válaszom kielégítő volt az Ön számára és természetesen a továbbiakban felmerülő kérdéseire is nagyon szívesen válaszolok.


Topi ;)
Jó Reggelt! (Lusta a Náncsinéni!)
Az Alpintoursnál, Topi-nál bejelentkeztem egy júni 22-28, 6 napos alpesi motorostúrára. Félpanzióval és egy Triumph találkozóval egybekötve cca.: 400 Euro. Bejárnánk a francia - olasz - német csücsköt vezetővel! Ha érdekel, átküldöm a tájékoztatót!
Kérdeztem, de mástól tudtam meg, hogy sikerült a vizsgád! Gratula! Arany Pedálmedál Dij kiosztva!
modja-mondja .
Sorry , erre a válasz a "bagoly mondja verébnek"