Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok .
akkor marad a vonat
mi a vélemény ezekről, hogy szineznétek stb.
Szia ! Én nem versenyzek , nincs bennem semmi ki-ha-én-nem , de amikor jössz az autópályán normál tempóban / 130-150 / az összes köcsög autós presztízskérdést csinál abból , hogy letoljon ! Valahogy nekem nem jön be , hogy a széltől leszakad a fejem 200-fölött és a csodálatos-fantasztikus motorom 13,000-fölött visít , mert sajnálom szegényt !
Ha most köcsög lennék akkor azt mondanám hogy ez lesz a fejfádra vésve hogy: hayabusám volt és nem akartam versenyezni. R.I.P.
De persze nem vagyok köcsög..A busa nagyon nagy motor és tiszteletet érdemel, ráadásul nagyfokú motorozni tudást is. Azzal fordulni művészet, és hidd el kanyarból több van mint egyenesből
csak annyit kell tenned hogy nem versenyzel, ennyi
Nem eladó ! Visszateszem és eladom a gsr-t ! Veszek egy busát vagy egy xx-et. Benéztem a motorválasztást , mert nem vagyok normális amikor ráülök az én fantasztikus-csodálatos-szépséges motoromra ! Egy busán vagy az xx-en / kipróbáltam ! / , megfontoltan mész , mert tudod , hogy mindenkit odabaszol de nagyon ! Kb olyan a különbség mintha kocsiban egy honda crx-ed lenne vagy egy 5-ös diesel bmw-d. Mindkettő nagyon megy , de ha a bömössel vagy nem akar mindenki veled versenyezni . Ennyi !
Nem szívom én, csak heccellek! Mennyit kérsz az idomért?
Mentél már busával ? Az motor ! Nagyon kényelmes , nehéz-tekintélyes , és 200-tól 6-ban olyan gyorsul , hogy leszállsz a gsr-erről , mert az hiszed , hogy megálltál ! Nincs még jogsim , szívd a vérem birom !
Jól kezded! Jogsid van már?
bocs, hogy állandóan írogatok, de most meg látom, hogy a képet csesztem el. szóval javítva:
Hayabusára gyűjtök !
tárcsa helyett fékbetét, néha keverem a szavakat
Efharisto file! Eho Jagermaister Iste kala?
Akkor miért adod el? Te bírod a szelet mi? Inkább leveszed a plekót!
Körülbelül két csavart kell kitekerni, aztán fel lehet hajtani, vagy akár levenni a féket, és hozzáférsz a tárcsához. a betéteken pedig jelezve van, hogy mi az a kopás aminél már cserélni kell. az elsőnél a belsejében van egy üreges rész, ha azt eléri akkor csere, a hátsónál van egy bevágás a hátulján, ha eléri csere. A képeken jól látszik
Neked nem eladó ! Nem tudnád mire használni , mert csak 150-fölött van értelme !
Amikor elkopott.
Jasu file ! Ti ginete ? Toso provlima ehis prepi na pjis "jagermaister" ! An den ehis su feru ego daxi ?
Még mindig? Mennyi az ára!?
Szevasztok mindenki ! Eladó gsr-600-ra nagyplexi gyári bogarakkal !