Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

,kell egy bőrnadrág,olcsón,qrvajó,és sürgős,mert asszem április 9.én megyek Hungaroringre megtanulni kanyarodni.....
akartam csinálni a Syrus ét lemásolva,de nem jött össze,de közben elkevertem valahova a távtartót,és nem tudtam visszaadni a Syrus-nak és szégenylem magam ezért de nagyon......Te meg mit nem értessz még?
adott a syrus, de nincs távtartód....vagy mi? Nem?
milyen buxicső? Magadnál vagy? nincs olyanom,,,,,
a bukócsőről beszélj, teeeeeee.........elmegyek érte holnap ...ja elhozod, okéé!
,mennem kell aludni,ja,kell egy bőrnadrág,olcsón,qrvajó,és sürgős,mert asszem április 9.én megyek Hungaroringre megtanulni kanyarodni..... és addig kell vennem....HELP!
még a háccsó gumi nincs fent...talán holnap
aztán olajszivárgást kell még megszüntetnem
és add oda a bukócsövet, de rögtön...aztán kész is
Na majd meglássuk megtudom-e csinálni Köszi szépen! Ha Miskolc felé szerveztek nagyobb túrát akkor egy másik GSR-es haveremmel biztos csatlakozunk jóéjt all!
Te kis Sasszem! késza motorodmá?
A levágott részből kivágod a világítást ,azzall együtt amire van fogatva gyárilag,aztán megfordítod,fursz egy lyukat rá,és azt a lámpa alsócsavarjával rögzíted,persze egy acéllemezt is teszel alá a merevítés miatt,meg bekened kis gumiámmal vagy szilikonnal.....
Na ez alapján én sem tudnám megcsinálni,de majd egyszer ha összefutunk,,,,megmutatom,de a Wasp amit mondott,az egyszerúbb....
na koccolok mert szólit a ...

hónap motorolásss
Én észrevettelek...
É 47.49343 X k 18.61317
Na így már én is odatalálok...
jójó,de hogy ?
Ezen én is rajta vagyok!
Mikor lessz kész? És a dbkillereim? érik a Dzsihád bazz...
É 47.46081° X k 18.95748°

NESZE
Azt aa rendsz.világítást utána műtöttem rá
biztos a sok pukiból maradhatott a felület alatt,és kiszivárgott lassan,és bekábult tőle.......
köszi...ez a nyugdíjja még kergébb mióta egyedi nyerge van
Szabadság út 52
Semmiféle Gekko féle szervezés nincs! Csak akinek van kedve,az ilyenkor mindig(hó utolsó szombat 15 óra,meg vasárnap 12) talál ott pár motorost..(meg kinait) de ez nem szervezés he
megkerestem a google Earthben is, tehát a főtéren Budaörsön. 15h?