Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen magas legyen? 4cm?
Hali! Elvileg 40 db matrica jön ki egy m2-re, kb 7.500-8.000.- ft.
Jó reggelt ! Nem vagyok egy sértődős típus , ahhoz sok kell ! Valamit félreérthettél , olvasd el a 63465-ös hszt . Egyébként miattad kérdeztem rá a b-king-es pulcsira , nagyon szép lett , úgyhogy cigizzél le !
Krisz, nem megsértődni kell. A kézi hímzés mindig drágább, Nincs is ezzel semmi gond.
Parancs Köszi.
Engem majd érdekelne Bkinges póló....
Jó reggelt ! Hétfőtől-szombatig 1-kor mindennap . Remélem még sok évig ! Kell a pénz drága pulcsira !
Jó reggelt!
Baxxus,GrKrisz meg Nopara jó reggelt kívántatok,amikor még alig múlt éjfél....Kemény lehet mindig ilyenkor kelni.....
Valóban olcsóbb, mint a Hring. DE, a Hringet ne említsük egy lapon kakuccsal. Ég és föld.
Mert ha azt nézzük, hogy mit kapsz és mit nyújt a Hring, akkor meg még drága is kakucs.
De kezdésnek, gyakorolni jó kakucs....csak ne hasonlítsuk.
Tuggyátok = tudjátok!
Légyszi, küld át a fotóját!
Megnézem és a jófejeknek lesz, hogy tuggyátok, egy csapathoz tartoztok!
Én 30 éve ezt csinálom, így könnyen beszélek, ez a szakmám.
Segíteni szeretnék. Ennyi.
igazad van komacsek! Jó reggelt!én is léptem melózni..........
Pulóver ügyben akit érint : 1: nem t-shirt ! 2: magamnak csináltattam , mert megtetszett a hayabusa-motorrad pulóver amit az üzletben viselnek az urak ! 3: nincs benne bizniszem , lefotóztam hátha kell valakinek innen ! 4: nem számított az ára , akartam egyet és kész ! 5: ezer forintokért oldalakat írtok hogy így meg úgy , itt meg ott , intézzétek gagyi pólóra legalább csak nekem van ilyen csodálatos fantasztikus minőségi pulcsim ! 6: kapoljátok be a kis faxomat irígy kutyák ! 7: akinek nem inge-pulóvere ne vegye magára , nehogy sértődés legyen belőle ! Na megyek dolgozni !
Szia Atix83 ! Én voltam a komámmal . Amiről beszélgettünk majdnem besikerült egy matizos kurvával ! Hungária körúton tekerés a kocsik között , matiz-anyu rámnéz de sávot vált-váltana rajtam keresztül / eszembe jutott a biztosító amit mondtál / , láblendítés matiz-ajtóba : már nem akar sávot váltani ! Bassza szájba a jó kurva anyját ! Ha akkora lennék mint te , nem ilyen kertitörpe , szájbalábalom a motorról biztos , csak nem ért addig a cipellőm . Vigyázz magadra te is !
Udv.

Ma összefutottam a nagykőrösin, benzinkuton egy GSR-essel+ egy GSXF 650 nel! Dumáltunk. KI volt?
www.motorozz.hu lapon találtam, lényegesen óccóbb, mint a Hring!
Ott regisztrálni kell magad a pályázáshoz.

Tschüss!
Én mennék! Rámfér egy kis okulás!

KAKUCSRING (pályamotorozás oktatással)

Indulás: 2009-04-08 Indulási hely Budapest,Népliget Fradi pálya elötti "parkoló"
Érkezés: 2008-04-08 Úticél: Kakucsring
Megtett út: 150 Nehézségi fok: 3
Várható utazósebesség: 100 Túra típusa: Pályázás
Szervező: tomtattoo Túra azonosító: 2710

Részletek:
2009.04.08.(szerda)08:00-13:00-ig Ha nem lesz hideg akkor megtartjuk az oktatást.Az oktatás tartalmaz elméleti és gyakorlati képzést. De főképp a gyakorlat lesz a fő cél. Nem az a cél, hogy Mindenkiből versenyző legyen hanem megfelelő RUTINT,TUDÁST szerezzünk a motorunk használatához.Ez évben tervben lesz HÁZIVERSENY.Csak az oktatáson résztvevők jelentkezhetnek. Kezdők ill haladok közt lesz megtartva.Haladó csoport csak akkor lesz, ha van rá igény.
Az oktatás ára 8.000.-ft/fő (tartalmazza a pályadíjat,oktatást)
Bővebb infó: 06203806360 www.tomtattoo.eu
MAX 15+1 FŐ! Ha nem férsz bele a 15+1 főbe akkor várlak a következő oktatáson!
Hali, nekem az már késő lesz, de szerintem akkor végzem, amikor ti kezdtek, úgyhogy elgurulok majd a parkolóba.
Vasárnap sajnos nekem már nem jó...
No, akkor is megyek aludni!
Hétfőn leszek legközelebb!
Dr. Tervező!
Inkább az egyenpoló gyártását vadd kézbe, a többit én elintézem, cca 1.000 Ft-ből! (Per darab!)
Na, megyek aludni, mert itt senki nem válaszol nekem!

Szép álmokat Nektek is!
Oldklu
Mi a fülem az a TDI?
Himzéssel 1200-ből kivan!

Szólj akit érdekel, azoknak!
Oldklu
ok, de TDI-t
Tessék mondani Motoros Bácsik!
Jövő héten gurigázhatok Veletek?
(Most a hétvégén egy cúnya néni valami welnes programot írt elő nekem.)