Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GTF.... tegyél fel képeket a vasról.
Ha ittlenne jól leinformálnám köszi a segitséget!
Simán! Ügyes ez a mobilos srác! Informáld le!
HÍ Mindenki. Holnap 3/4 2 ig vagyok melóhelyen. Utána vki egy Rétság?
Igen,az a ledes lenne a legjobb. Nemtudom Gekko hogy varázsolta oda a gyárit,az számomra rejtély...
ahha, és a rendszámvilágitást megoldottad már? mi a gyárit cask úgy tudnánk feltenni, hogy jókora rés tátong az idom és a renszámtartó között
a gyári rendszámvilágítást is fel lehet tenni (lásd gekko) de lehet kapni ledes kis rendszámvilágítást is (ezt keresem) az meg simán elfér a lámpa alatt!
a rendszámtartóból ki kell reszelni az indexnél. Annyit szedjél ki belőle hogy szépen rásimuljon az index ívére! Nem kell semmi toldás az index szárára!
a rendszámvilágitásról meg nem is beszélek....
Lényegében csak annyi lenne, hogy ugyanúgy akartam feltenni, mint ahogy neked van, mert láttam a képeket amiket feltettél ide, de nekem valahogy nem adja ki, nemfér be a rendszámtartó a két index közé, és ahogy néztem a képeken, neked nincs az index és a fém merevitő között toldás, a rendszámtartóm is pont ugyanolyan, neked mégis befér közé vagy csak én vagyok helikopter
ahonnan most írok itt nincs msn! Ha gondolod 30/9223978
Felvehetlek msn-re ? lenne 1-2 kérdésem a rendszám felfogatással.
Hali Maci! Bővebbet lehet tudni a holnapi gurulásról? Csatlakoznék, ha nem alszom el. 10.30-kor van az indulás?
Üdv!
igen
Wasp! Tied az UHJ913?
az yoo!
15óra Gekkonál
én is!
Bammeg én dódózok 13óráig
Ok. 10 és 10.30 között van a találka. Nopara, gyere te is.
Jó estét! mi a fasz van
Remélem azért egyszer gurulun együtt!?
Néha beköszö9nhettek az xx fórumra!
A nyanyákkal meg vigyázni!
O.K.
ha megyek akkor megcsörgetlek
Velence és környéke. Vagy ami jólesik, akár kykee-t is megrugdoshatjuk. Tali az érdi Tesconál a kúton.