Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köxiiiii! Máris jobb lett!
vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő vevő
Küldjetek már pár vevőt bazz,mert unatkozom! ez lenne a válság
Lebuktatok,hogy rá fogtok bukni?
Te hülye!
Most bukunk! Én írtam, hogy nem írom ide....de te nem írtad, hogy ide írod és mégis ide írtad, mikor megírtuk, hogy ide nem fogjuk írni, amit nem akarunk ide írni, de ezt is írtam.
Most miattad dőlünk be, de akkor...
Köszi Gino.

A buzizást mindig a kykee veti fel, ezért gondolom hogy van valami gebasz nála, és így éli ki a lelkében szunnyadó feszültséget.....az meg, hogy mások is csúnyán beszélnek nem mentesíti a viselkedését.
ja a gyémántok,,,,jól van jöhet,,,de mikor jön?a kokain szállitmány elött vagy után?fegyverek mikor várhatók,mert a kúrvák igen csak parán vannak már..te meg ne parázz,mert a Macilány ezt úgy sem olvassa
Majd fog akkor...lehet a hétvégén.
Amiről már beszéltünk 1x, géhéccázungarisemenu.
Meg a pici kis áttetsző kövecskék, amik tudod...sokat érnek! De nem akarom ide beírni, mert olvassa maci is!
anya,,,még zavarba hozol..... ,,,,,nos azért, mert ő szeretne heteró lenni és irigykedésból buzizik...én meg vissza,hogy nehogy elfelejtse a hovatartozását,,,,,,,,de tudom hogy a Maci sem buzi.......ő bisexuális...mint a xenon
Szai Maci! A csúnya, trágár beszéddel én sem értek egyet, csak az vigasztal, hogy nem ő az egyedüli, aki így beszél, ill. ír itt a fórumon, de megnyugtathatlak, hogy az életben egy nagyon kedves, segítőkész hetero fazon, úgyhogy semmi baj nincs nála a nemi hovatartozással. Nem is tudom, miért buzizzátok egymást?
nem,,,miért ,,,,,,,,,,,,,kéne?
Hívott valaki általam vezérelve?
Rendelkezik a tokozásában feszültség stabilizáló elektronikával.
neked a szádat kéne összeforrasztani a segglukaddal és ellenállást rakni a valagadba,mert túlfeszültség van a búrádba,,,azt ha valami ostobaságot mondanál egyből beledumálnál,,at ha nem emésztenéd meg rendesen összefosnád a szád de jó lenne
Üdv!
nem is vagyok már kopasz,,,de te meg tanuljál mert hülye vagy.....abszolút hetero vagyok.......de te meg buzi vagy és próbálsz megfertőzni és már anyukámnak sírsz,,,te bringati mocsok takony
tehát nem hal meg olyan gyorsan, mint a hagyományos LED ha jól értem, ugye? Mivel nem kap rendszeresen túlfeszültséget, és ezért nem kell elé ellenállást forrasztani.
Szia Anya!
Ja,jól meg let csinálva,,,,,műanyaggal futtatott műanyag....egykori kollegám rakta fel,,igy olyan lett mintha magának rakta volna fel,csak közben meg nekem......és rajtam kívűl mindenhol műanyag az alsó sor,nálam üveg na megyek motorozni egyet....megérdemlem a mai sok meló után......egész éjjel, álmomban dolgoztam most megyek és kipihenem magam......jó reggelt mindnekinek
Egyébként mi köze a piromániásoknak a tésztához?
Te "elírás paparazzi"!
Természetesen NYÚJT...
Gyújtani csak a gyertya gyújt...meg a piromániások,de az más tészta.
Nem vagyok Oldklu, de elárulom...
Stabilizált feszültségű (ami igen fontos egy LED-nél), azaz nem ingadozik a feszültség, amivel világít.
Mert ugye a járműben a generátor és szabályzója, nem gyújt stabil feszültséget. Az akksi igen, de használat közben nem csak onnan kapja a feszültséget.
Oldklu, mi a tököm az a stabilizált led?
Csókolom. Tessék már rászólni erre a kopasz maszekra, hogy ne beszéljen ilyen csúnyán És érdemes lenne a nemi identitásáról is elbeszégetni vele.